Wotore – Transmisja – 18/01/2020 – Katowice

Wotore 2 - Transmisja Na Żywo - 23/05/2020

Wotore – Transmisja – 18/01/2020 – Katowice. Wotore to debiutująca organizacja na polskim rynku sportów walki. Już 18-tego stycznia w Katowicach będziemy świadkami niezwykle brutalnych starć na gołe pięści. Turniej skonfrontuje ze sobą 16 zawodników w takich formułach jak: boks, K1, BJJ, boks tajski, MMA, Combat 56 czy karate.

Wotore jest organizacją, która promuje sporty walki bez jakich kolwiek zabezpieczeń. To wszystko zatacza koło, ponieważ jest to swoisty powrót do korzeni. Mamy tutaj do dyspozycji pełny wachlarz technik, ktore obejmują kopnięcia, uderzenia kolanem, ciosy łokciami, głową, rękami, a także dźwignie na stawy, rzuty i obalenia.

Wotore na żywo - Wotore - Transmisja - 18/01/2020 - Katowice

Walki będą trwały tylko jedną rundę, ale nie będzie ona ograniczona czasowo. Zawodnicy będą walczyli ze sobą na otwartej arenie, która ma powierzchnię 81 metrów kwadratowych. Walkę będzie kończyło poddanie, nokaut, czy opuszczenie lub wyrzucenie z areny przez sędziego. W roli aren zobaczymy tutaj między innymi opuszczone zakłady karne, ruiny teatru czy jaskinie. Starcia będą odbywać się również bez żadnego limitu wagowego. Zwycięzca całego turnieju otrzyma główną nagrodę o wysokości 50 tysięcy złotych, a pozostali wrócą do domu z pustymi rękami.

Jak już wspomnieliśmy, organizacja Wotore umożliwa swoim uczestnikom powrót do korzeni, czyli do starć bez żadnych rękawic ani ochraniaczy. To nie teatrzyk, rękawice i klatka, ale prawdziwa walka, ból, krew i odwaga. Tu nie wygrywa się przez punkty, czy decyzję sędziego. Pierwszą galę w Polsce pokaże portal Streamsowo.pl gdzie oglądniemy transmisję online z tego wydarzenia. Poniżej prezentujemy również wszytkich uczestników turnieju. Wotore – Transmisja – 18/01/2020 – Katowice.

Wotore [TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KTO WALCZY, KARTA WALK, KATOWICE]

Adam Abood Al Hassani (Kickboxing), 25 lat
Kamil Babula (Muay Thai), 34 lata
Maciej Chojnacki (Combat 56), 33 lata
Mikołaj Dziąbor (MMA), 26 lat
Damian Górski (MMA), 28 lat
Paweł Jeziółkowski (BJJ), 33 lata
Piotr Lewandowski (BJJ), 29 lat
Damian Majewski (Muai Thai), 28 lat
Krzysztof Ryta (Boks), 28 lat
Dawid Skawiańczyk (K1), 25 lat
Adrian Smykowski (Boks), 29 lat
Szymon Szynkiewicz (MMA), 38 lat
Patryk Warpechowski (Boks, K1), 26 lat
Łukasz Wiśniewski (Karate/Kickboxing), 24 lata
Przemysław Zagała (BJJ), 26 lat
Denis Załęcki (MMA/K1), 22 lata

Zostaw odpowiedź