Wotore 3 – Transmisja Na Żywo – 19/09/2020

Wotore 3 - Transmisja Na Żywo - 19/09/2020

Wotore 3 – Transmisja Na Żywo – 19/09/2020. Tego dnia odbędzie się trzecia edycja turnieju Wotore. W jego ramach zobaczymy tradycyjnie już ośmiu zawodników, którzy tym razem specjalizują się typowo w stójce.

Ta edycja turnieju Wotore ma być czymś zupełnie nowym. o ma być jeszcze bardziej emocjonująca i krwawsza sobota! Na arenie walk zmierzą się giganci jeśli chodzi o gabaryty. Karol “King Kong” Grzesiuk i Damian “Mały” Bury obaj mierzą po 200 cm wzrostu i ważą odpowiednio 132 kg i 133 kg. Poniżej zamieściliśmy informacje odnośnie transmisji oraz pozostałych uczestników tego wspaniałego wydarzenia.

Wotore 3 na żywo - Wotore 3 - Transmisja Na Żywo - 19/09/2020

Na starcie turnieju Wotore 3 zobaczymy reprezentanta Kirgistanu. Beishebekov Zhanybek Jr. Jest 27-letnim mistrzem Muay-Thai oraz medalistą wielu międzynarodowych zawodów (mistrzostwa Euroazji, Europy i Azji). Na swoim koncie ma stoczonych ponad 40 zawodowych walk. Jest natomiast najlżejszym zawodnikiem z ogromnym doświadczeniem.

Wielu kibiców sportów walki w Polsce wyczekuje przyjazdu i walki Erica Olsena. Charyzmatyczny i kontrowersyjny weteran BKB ostatnio bił się z powodzeniem w walkach na gołe pięści w Wielkiej Brytanii. Od jakiegoś czasu bardzo liczył na występ w turnieju Wotore.

Stawkę całego turnieju na pewno podbija Arkadiusz Jędraczka i Adam Biegański. Jednak zaskoczyć mogą także bokser Stulin oraz nieobliczalny Waczyński. Wszyscy zawodnicy z całą pewnością prezentują się bardzo dobrze. Jak widzimy również, nie zabraknie tutaj międzynarodowego akcentu w postaci zawodników z takich państw jak np. Kirgistan.

Tego wieczoru bardzo ciekawie zapowiada się także pojedynek innych gladiatorów. Tutaj doświadczony Mariusz Radziszewski (17-17-2) zmierzy się z Saidem-Magomedem Abdulkadyrovem (7-1).”Radzik” może aktualnie pochwalić się serią trzech wygranych z rzędu. Podopieczny Łukasza Zaborowskiego w Słowacji poddawał Guilherme Cadene. Były też dwa starty w Polsce. Radziszewski zakończył je efektownie przed czasem. Poniżej prezentujemy informacje odnośnie transmisji turnieju Wotore 3. Także uczestnicy na prawdę prezentują bardzo wysoki poziom sportowy. Każdy, kto pamięta pierwszą edycję turnieju, wie na pewno, jak wielka różnica jest między tymi edycjami pod względem zawieszonej poprzeczki sportowej.

Wotore 3 [TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KTO WALCZY]

Zostaw odpowiedź