Wotore 2 – Transmisja Na Żywo – 23/05/2020

Wotore 2 - Transmisja Na Żywo - 23/05/2020

Wotore 2 – Transmisja Na Żywo – 23/05/2020. Już w sobotę 23 maja powracamy z drugim w historii w Polsce krwawym turniejem na gołe pięści. Wotore 2 powraca z zupełnie zmienioną i brutalniejszą formułą. Zapraszamy na transmisję już od godziny 19:00!

Uczestniscy drugiego turnieju Wotore doskonale wiedzą na co się piszą. Odrobinę została zmieniona formuła całego turnieju. Walki odbywać się będą na 100%, a zawodnicy będą bić się do upadłego. Kibice zobaczą ośmioosobowy turniej i trzy superwalki z nielimitowanym czasem i ostrymi starciami na gołe pięści. Na Wotore 2 obowiązuje tylko jedna zasada, walcz dopóki możesz i zaufaj tylko sile swoich mięśni. Wotore 1 cieszyło się ogromnym zainteresowaniem kibiców.

Wotore 2 na żywo - Wotore 2 - Transmisja Na Żywo - 23/05/2020

Teraz postaramy się jak najlepiej przedstawić uczestników, którzy zdecydowali się na ta krwawą bitkę. Tylko zwycięzca ośmioosobowego turnieju zgarnie główną nagrodę w wysokości 50 000 złotych. Wotore 2 – Transmisja Na Żywo – 23/05/2020.

Wotore 2 [TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KTO WALCZY]

Poniżej przedstawiamy wspomnianych zawodników:

Szymon Nowowiejski. Jest reprezentantem Bastionu Tych. Chciał bić się już w pierwszej edycji, ale przytrafił się wypadek motocyklowy, który niestety przekreślił te plany.

Eric Olsen. Jest on bardzo wszechstronnym zawodnikiem, który stoczył już ok. 87 pojedynków w bardzo różnych formułach. Walczył między innymi w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Kamil Stolecki. Młody i ambitny zawodnik, który również pochodzi ze Śląska. Występował w programie telewizyjnym Ninja Warrior Polska. Swoją karierę zawodową rozpoczynał w boksie.

Damian Bury. Jest bardzo dobrym zawodnikiem, który na pewno może pochwalić się doskonałymi warunkami fizycznymi. Przygodę ze sportami walki rozpoczął już w wieku 16 lat. Ciągle trenuje i rozwija się pod okiem Daniela Płonki i Piotra Hałonia.

Piotr Łapuć. Piotrek jest doświadczonym reprezentantem tarnowskiej szkoły boksu tajskiego “Thai Gym”. Zawsze daje bardzo widowiskowe walki, a jego silny cios i charakter sprawiły, że nigdy nie został on znokautowany. To na pewno aspekty, które posiada na prawdę dobry zawodnik.

Michał Bańbuła. Kolejny solidny zawodnik, który na swoim koncie ma ogromny bagaż doświadczeń w boksie. Nie jest to jego dyscyplina macierzysta, ponieważ od wielu lat trenuje BJJ w klubie Gracie Barra w Sosnowcu.

Luca Bergers. Przedostatnim uczestnikiem będzie zawodnik pochodzący z Włoch. Na pewno nie boi się żadnych wyzwań. Najlepszym na to dowodem są starcia na gołe pięści, a także udział w rozgrywkach historycznej włoskiej odmiany sportu Harpastum. Jest to połączenie piłki nożnej, rugby i MMA.

Karol Grzesiuk. Jest na pewno najcięższym zawodnikiem całego turnieju. Wywodzi się z klubu Fight Gym Kickboxing. Karol jest przede wszystkim medalistą Mistrzostw Polski w K1 i w formule lowkick.

Poniżej przedstawiamy jeszcze specjalne pojedynki:

Damian MAJEWSKI (77 kg) vs. Cezary OLEKSIEJCZUK (85 kg)
Marek SAMOCIUK (100 kg) vs. Denis ZAŁĘCKI (110 kg)
Klaudia SYGUŁA (66 kg) vs. Karolina SOBEK (75 kg)

Zostaw odpowiedź