WLC 5 – Wiśniowa Góra – 13/10/2018 – Na Żywo

WLC 5 - Wiśniowa Góra - 13/10/2018 - Na Żywo

WLC 5 – Wiśniowa Góra – 13/10/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisję kolejnej edycji gali Warriors of Life Chanpionship. Kolejny raz gala WLC odbędzie się w Wiśniowej Górze już 13-tego października. Tym razem będzie to wyjątkowa, bo charytatywna edycja zatytułowana ” “Let’s Awake Alan”.

WLC 5 – Wiśniowa Góra – 13/10/2018 – Na Żywo. Jak już wyżej wspomnieliśmy, gale WLC bardzo dobrze przyjęły się w tym regionie. Będzie to już piąta edycja organizowana przez tą własnie federację. Należy dodać, że październikowa edycja będzie galą charytatywną, która w pełni została poświęcona 7-letniemu karatece – Alankowi, który uległ ciężkiemu wypadkowi i przebywa obecnie w śpiączce. Dziecko znajduje się w klinice Budzik.

WLC 5 transmisja - WLC 5 - Wiśniowa Góra - 13/10/2018 - Na Żywo

Oprócz oczywiście jedenastu starć zawodowych i półzawodowych, została przygotowana także część charytatywna. Odbędzie się licytacja, z której środki zostaną w pełni przeznaczone na rehabilitację Alanka. Podczas gali nie zabraknie na pewno Kamila Bazelaka, który postanowił zawalczyć jeszcze raz dla Adrianka. Do ciekawego pojedynku dojdzie również między Mikołajem Dziąborem, a Marcinem Pawłowskim. Obaj występowali już na galach WLC i odnosili na prawdę duże sukcesy. Tego wieczoru wystąpi również posiadaczka pasa mistrzowskiego w K-1, professora Capoeiry, najdłużej trenującą tą sztukę walki kobieta w Polsce – Dominika Rembelska. Zmierzy się ona z doświadczoną zawodniczką ze Śląska, Anią Corą, która zajęła w tym roku drugie miejsce na Zuunifikowanych Mistrzostwach Polski K1 w Suszu. W ubiegłym roku zajęła pierwsze miejsce na Pucharze Europy kick-light w Tarczynie.

Ciekawie będzie także w limicie do 93 kg. Zobaczymy w nim Damiana Laszuka, który zmierzy się z Dawidem Harasem. Należy dodać, że Laszuk wraca specjalnie do oktagonu dla Alanka. Jakieś pół roku temu złamał on niefortunnie obie ręce podczas walki, jest w trakcie rehabilitacji i należy mu się ogromny szacunek za postawę.

WLC 5 – Wiśniowa Góra [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Karta walk:
MMA 120kg.: Wojciech Buliński vs. TBA
MMA 110kg.: Łukasz Łysoniewski vs. TBA
MMA 84kg.: Mikołaj Dziąbor vs. Marcin Pawłowski
MMA: 105kg.: Kamil Bazelak vs. TBA
MMA: 52kg.: Małgorzata Ubowska vs. Magdalena Giec
MMA: 75 kg.: Paweł Orzeł vs. Krystian Szczęsny
MMA: 68,5 kg.: Przemysław Popławski vs. Andrzej Grosicki
MMA: 66kg.: Łukasz Kaśniewski vs. TBA
MMA: 93kg.: Damian Laszuk vs. Dawid Haras
K-1: 70kg.: Przemysław Goss vs. TBA
MMA 70kg.: Marcin Chmiel vs. TBA

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

101927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję gali WLC 5 zapraszamy od godziny 19:00 tutaj:

WLC 5 player - WLC 5 - Wiśniowa Góra - 13/10/2018 - Na Żywo

Streams #2:

WLC 5 player - WLC 5 - Wiśniowa Góra - 13/10/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź