WLC 4: Pride Time – Koluszki – 21/04/2018 – Na Żywo

WLC 4: Pride Time - Koluszki - 21/04/2018 - Na Żywo

WLC 4: Pride Time – Koluszki – 21/04/2018 – Na Żywo. Minął zaledwie miesiąc, a organizacja Warriors of Life Championship szykuje już kolejną edycję. Gala WLC 4: Pride Time odbędzie się już 21 kwietnia w hali OSIR przy ul. Ludowej 2. Transmisja będzie dostępna na Streamsowo.pl

Jak już wyżej wspomnieliśmy, organizacja WLC nie zwalnia tempa. Niespełna miesiąc temu oglądaliśmy galę WLC 3, która została wtedy zorganizowana w Wiśniowej Górze w dniu 17 marca. Do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy walczącym na galach Babilon MMA miejscowym – Łukaszem Łysoniewskim (1-3), a debiutującym w zawodowym MMA – Damianem Laszukiem (0-0).

WLC 4 - WLC 4: Pride Time - Koluszki - 21/04/2018 - Na Żywo

Ten pierwszy może pochwalić się pojedynkiem z Szymonem Kołeckim, Ruslanem Chapko, Andrzejem Kulikiem i Jakubem Beresińskim. Jego sobotni rywal nie ma doświadczenia w MMA, ale stoczył on trzy pojedynki na zasadach K-1. Należy również dodać, że jest on bardzo rozpoznawalną osobą w świecie sportów walki, dzięki swojemu kanałowi prowadzonemu na Youtube.com. Jego tematyką są sporty walki, a sam Laszuk udziela na nim wskazówek początkującym zawodnikom. Na gali zobaczymy jeszcze dwóch reprezentantów Koluszek. Chodzi tutaj o Mateusza Olkiewicza i Radosława Kartasińskiego. Na gali w Koluszkach zobaczymy także dwóch debiutantów. Jednym z nich jest łodzianin – Łukasz Pietrasiak. Zmierzy się on w K-1 z pochodzącym z Lublina – Bartoszem Guzem. Najważniejszy pojedynek tego wieczoru jednak będzie należał do niepokonanego na galach Warriors of Life Championship Sebastiana Kartasińskiego. Jego rywalem miał być początkowo Bartłomiej Musiński, który niefortunnie podczas treningu złamał nogę w stawie skowoym. Jego zastępcą będzie reprezentujący klub Fight Gym Lublin – Norbert Flis. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski wagi lekkiej WLC w formule K-1. Walka odbędzie się na dystansie 3 rund x 3 minuty.

WLC 4: Pride Time [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, ROZPISKA]

O pas mistrzowski w formule K-1:
70 kg.: Sebastian Kartasiński vs. Bartłomiej Musiński

Main Card:
K-1: 61 kg.: Kamil Szczepaniak vs. Yusuf Chulikov
K-1:70 kg.: Radek Kartasiński vs. Kamil Kotkiewicz
K-1: 70 kg.: Mateusz Olkiewicz vs. Norbert Flis
MMA: 84 kg.: Mateusz Gątek vs. Mikołaj Dziąbor
MMA 66 kg.: Kacper Miąsko vs. Łukasz Kaśniewski
MMA: 61 kg.: Jakub Kuczeński vs. Shamhan Erzanukaev
MMA: 70 kg.: Paweł Kiecana vs. Dawid Haras

MMA Open: Wojciech Buliński vs. Mateusz Gniewek
K-1: 77-80kg.: Łukasz Pietrasik vs. Bartosz Guz

Transmisja została zakończona:

Transmisja zakończona 2 - WLC 4: Pride Time - Koluszki - 21/04/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź