WLC 3 Knockout – Wiśniowa Góra – 17/03/2018 – Na Żywo

WLC 3 Knockout - Wiśniowa Góra - 17/03/2018 - Na Żywo

WLC 3 Knockout – Wiśniowa Góra – 17/03/2018 – Na Żywo. Tego dnia w Wiśniowej Górze w hali  GOSiR odbędzie się gala WLC 3 Knockout. W jej ramach zobaczymy kilka dobrych pojedynków w MMA i K-1. W walce wieczoru Damian Laszuk zmierzy się z Marcinem Wnukiem Lipińskim.

To już trzecia edycja gali WLC Knockout. Już teraz wiadomo, że jej kolejne edycje odbędą się 21 kwietnia – WLC4 „Pride Time”, a kolejna, piąte z kolei, została zaplanowana na 16 czerwca. W jej ramach oglądniemy rewanżowe spotkanie pomiędzy mistrzynią UFR Dominiką Rembelską, a wicemistrzynią Polski Karate Kyokushin Małgorzatą Ubowską.

WLC 3 Knockout transmisja - WLC 3 Knockout - Wiśniowa Góra - 17/03/2018 - Na Żywo

Do oktagonu federacji WLC powraca amatorski mistrz MMA – Adrian Bober. Kolejnym ciekawym zawodnikiem, który powraca do federacji jest niepokonany już od 8 pojedynków – Wojciech „Akodo” Buliński. Podczas sobotniej gali zobaczymy również wicemistrza Europy w Karate – Kamila Bazelaka. W rewanżowym pojedynku jego rywalem będzie Piotr Zaborski. Jeśli chodzi o formułę MMA, to zobaczymy w niej między innymi: Sławomira Sałka, Mateusza Wieczorka, boksera zawodowego Mateusza Gątka i innych. Do bardzo ciekawego starcia dojdzie także pomiędzy kielczaninem – Mateuszem Firkiem, a pochodzącym z Orzesza Patrykiem Grzemskim. Ten drugi znany jest ze swoich sukcesów na ALMMA. W K-1 dojdzie także do rewanżowego starcia pomiędzy Radosławem Kartasińskim a Michałem Krajewskim. W K-1, w kategorii do 70 kg.  Michał Maliszewski zawalczy z Mateuszem Olkiewiczem.

Najciekawiej jednak zapowiada się walka wieczoru, w której utytułowany karateka i były pretendent do tytułu mistrza świata w karate, Damian Laszuka zawalczy z katowiczaninem – Marcinem Wnukiem Lipińskim. Ten drugi w swoim dorobku posiada występy dla takich organizacji jak: Hous of Gladiators i Extreme Fight Cage 6 .

WLC 3 Knockout – Wiśniowa Góra [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Main event:
MMA: OPEN: Damian Laszuk vs Marcin Wnuk-Lipiński

Main Card:
MMA: 84kg: Mateusz Gątek vs Mateusz Pawlik
MMA OPEN: Sławomir Sałek vs Łukasz Kostrzewa
MMA 77kg: Mateusz Firek vs Michał Szczepański
MMA:66kg: Łukasz Kaśniewski vs Adrian Kępa
MMA 105kg: Kamil Bazelak vs Piotr Zaborski
MMA: 84kg: Marcin Krakowiak vs Paweł Kiecana
MMA: 70 kg Mateusz Wieczorek vs Mateusz Jagielski
K-1: 75kg: Jacek Misiewicz vs Radosław Kartasiński
K-1: 75kg: Mateusz Olkiewicz vs Jakub Filipek

Transmisja została zakończona:

Transmisja zakończona 2 - WLC 3 Knockout - Wiśniowa Góra - 17/03/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź