Wisła Kraków – Legia Warszawa – 22/04/2018 – Na Żywo

Lech Poznań - Legia Warszawa - 20/05/2018 - Na Żywo

Wisła Kraków – Legia Warszawa – 22/04/2018 – Na Żywo. W hitowym starciu 32. kolejki grupy mistrzowskiej Lotto Ekstraklasy, Wisła Krakow podejmie na własnym stadionie Mistrza Polski – Legię Warszawa. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00, a sędzią tego meczu będzie Mariusz Złotek.

Nie tak dawno obie drużyny spotkały się w Warszawie i górą wtedy była “Biała Gwiazda”, która wygrała 0:2.  Tym razem zapewne krakowianie będą chcieli potwórzyć ten rezultat. Oba zespoły mają na swoim koncie po trzynaście tytułow Mistrza Polski. Może wydawać się, że żadna z nich w tym sezonie go nie zdobędzie.

Wisła Legia transmisja - Wisła Kraków - Legia Warszawa - 22/04/2018 - Na Żywo

We wcześniej wspomnianym meczu, to nie tylko zwycięstwo Wisły jest ważne, ale również styl w jakim Wisła to zrobiła. Będzie to z pewnością motywacja dla “Białej Gwiazdy” i pewnego rodzaju motor napędowy. Poza tym Wisła ma ze sobą bardzo dobry mecz w Płocku, który rozegrała ze swoją imienniczką. Od zwycięstwa w wyjazdowym meczu z Legią minęły jednak troszkę czasu i w szeregach Legii zaszły radykalne zmiany. Legia co prawda boryka się z jakimiś tam swoimi problemami, ale bardziej spowodowane jest to przebudową zespołu. W Płocku, Wisła pokazała się z naprawdę dobrej strony i było chyba wszystko, co lubią kibice.

Paweł Brożek jest piłkarzem Wisły Kraków, który strzelił Legii Warszawa, najwięcej bramek w historii. Aż dwanaście razy zmusił bramkarza Legii do wyciągania piłki z siatki. Teraz jest pełen wiary, że jego zespół po pięcioletniej przerwie pokona wreszcie Legię na własnym boisku. Wszystko zanosi się na to, że jednak Brożek będzie przyglądał się temu z boku. Nie ma problemów zdrowotnych, ale ostatnio nie ma dla niego miejsca nawet na ławce rezerwowych. “Brozio” często myśli o tym, co dzieje się wokół jego osoby i dopuszcza również taką myśl do siebie, że po sezonie być może będzie musiał rozstać się z Wisłą Kraków.

Wisła Kraków – Legia Warszawa [TRANSMISJA MECZU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, LIVESTREAM]

Mecz Wisła Kraków – Legia Warszawa będzie niewątpliwie największym hitem grupy mistrzowskiej, który zostanie rozegrany w ramach 32. kolejki Lotto Ekstraklasy. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00, sędzią bedzie Mariusz Złotek, a My zapraszamy na transmisję online!

Na transmisję meczu Wisła Kraków – Legia Warszawa zapraszamy od godziny 17:55 tutaj:

Wisła Legia player - Wisła Kraków - Legia Warszawa - 22/04/2018 - Na Żywo

Stream #2:

Wisła Legia player - Wisła Kraków - Legia Warszawa - 22/04/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź