Wisła Kraków – Lech Poznań – 02/04/2018 – Na Żywo

Lech Poznań - Legia Warszawa - 20/05/2018 - Na Żywo

Wisła Kraków – Lech Poznań – 02/04/2018 – Na Żywo. Już jutro tj. 2 kwietnia dojdzie do najciekawszego spotkania w poniedziałkowy wieczór. W ramach 29. kolejki Lotto Ekstraklasy Wisła Kraków podejmie mocno osłabionego Lecha Poznań. Początek spotkania już o godzinie 18:00!

Jak już wyżej wspomnieliśmy, Lech Poznań ma poważne problemy kadrowe na dzień przed meczem wyjazdowym z Wisłą Kraków. Potwierdziło się, że absencją zostało objętych aż 7 kluczowych piłkarzy “Kolejorza”. Jeszcze dwa tygodnie temu przed meczem z Lechią Gdańsk do dyspozycji szkoleniowca byli wszyscy podstawowi zawodnicy. Podczas spotkania z Lechią wtedy już problemy zdrowotne mieli trzej zawodnicy: Jasmin Burić, Mario Situm oraz Mihai Radut.

Wisła Lech transmisja - Wisła Kraków - Lech Poznań - 02/04/2018 - Na Żywo

Największy problem w formacji “Kolejorza” występuje jednak z boku defensywy. Pewnymi byli Robert Gumny oraz Wołodymyr Kostewycz, ale obu jednak zabraknie tego dnia przy Reymonta. Polak rozchorował się nie tak dawno na zgrupowaniu kadry młodzieżowej. W miejsce Gumnego miał wskoczył ukrainiec Emir Dilavera. Z kolei niefortunnie skręcił on kostkę niespełna tydzień temu podczas zajęć. Chory jest również Radosław Majewski, ale on powinien zagrać z Wisłą. Zobaczymy jednak ostatecznie w jakiej on będzie formie. Podsumowując, to na boisko na pewno wybiebie zespół zmotywowany i żądny zwycięstwa, co na pewno zaowocuje.

Wisła Kraków – Lech Poznań – Lotto Ekstraklasa [TRANSMISJA MECZU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, LIVESTREAM]

W najciekawszym starciu w poniedziałkowy wieczóru Wisła Kraków zmierzy się na własnym stadionie z Lechem Poznań. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 18:00. Mamy ogromną przyjemność zaprosić również wszystkich kibiców Wisły, Lecha oraz innych fanów piłki nożnej na transmisję online tego meczu, która będzie dostępna na portalu Streamsowo.pl

Transmisja została zakończona:

Transmisja zakończona 2 - Wisła Kraków - Lech Poznań - 02/04/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź