Wirtuoz Challenge 2 – Wolbórz – 06/04/2019 – Na Żywo

Wirtuoz Challenge 2 - Wolbórz - 06/04/2019 - Na Żywo

Wirtuoz Challenge 2 – Wolbórz – 06/04/2019 – Na Żywo. Już 6 kwietnia w Wolbórzu w hali sportowej odbędzie się druga edycja gali Wirtuoz Challenge. Podczas niej zobaczymy starcia w takich formułach jak MMA, K-1 i BJJ.

Podczas tego wieczoru w wolborskiej hali sportowej dojdzie do bardzo ciekawego wydarzenia, ponieważ będziemy świadkami zupełnie nowego produktu na polskiej scenie MMA. W octagonie zobaczymy medalistów Mistrzostw Świata, Europy oraz multimedalistów krajowych zawodów. Wielu z zawodników ma za sobą walki dla największych krajowych organizacji. Serdecznie zapraszamy na transmisję!

Wirtuoz Challenge 2 transmisja - Wirtuoz Challenge 2 - Wolbórz - 06/04/2019 - Na Żywo

Jeśli chodzi o wieczór podczas którego w Wolbromiu zagości organizacja Wirtuoz Challenge, będzie on na pewno wypełniony ogromną dawką emocji i niezapomnianych wrażeń. Będzie to druga gala, która tym razem będzie nosiła podtytuł “Next Step”. Podczas tej gali fani zgromadzeni na hali sportowej, będą mogli podziwiać umiejętności zawodników, którzy walczyli podczas pierwszej zeszłorocznej edycji gali i zaprezentowali się na prawdę bardzo dobrze.

Najważniejsza walka wieczoru będzie jednak należała do Roberta Krasonia z Tom Center Piotrków Trybunalski. . Jego przeciwnikiem będzie uplasowany na drugim miejscu w krajowych rankingach – Dawid Mirkowski. Jest on reprezentantem watszawskiej Garudy. Oprócz wyżej wymienionych zawodników zobaczymy również między innymi: Łukasza Rambalskiego, Filipa Karbownika, Marcina Krakowiaka czy Adriana Bartosińskiego. Wzorem wcześniejszej edycji zobaczymy również kilku miejscowych zawodników, którzy wchodzą dopiero w świat sportów walki na wysokim poziomie. Otrzymają oni szansę zaprezentowania swoich umiejętności i talentu przed szerszą widownią. Poniżej prezentujemy pełną rozpiskę Wirtuoz Challenge 2. Wirtuoz Challenge 2 – Wolbórz – 06/04/2019 – Na Żywo. Serdecznie zapraszamy na transmisję gali, która będzie dostępna na stronie Streamsowo.pl

Wirtuoz Challenge 2 – Wolbórz [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK]

Walka wieczoru:
Robert Krasoń vs. Dawid Mirkowski

Pozostałe walki:
Filip Karbowiak vs. Łukasz Rambalski
Mateusz Kubiszyn vs. Tomasz Konieczny
Mateusz Olkiewicz vs. Daniel Dajcz
Piotr Bajerowski vs. Mateusz Sobierski
Robert Ruchała vs. Kamil Osendowski
Piotr Drozdowski vs. Jarosław Lech
Adrian Bartosiński vs. Maksym Potapov
Grzegorz Grochulski vs. Aleksander Dziubecki

Na transmisję gali Wirtuoz Challenge 2 zapraszamy od godziny 19:00 tutaj:

Zostaw odpowiedź