Wirtuoz Challenge 1 – Wolbórz – 22/09/2018 – Na Żywo

Wirtuoz Challenge 1 - Wolbórz - 22/09/2018 - Na Żywo

Wirtuoz Challenge 1 – Wolbórz – 22/09/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisję pierwszej edycji gali Wirtuoz Challenge, która zostanie zorganizowana w Wolbórzu. W jej ramach zobaczymy 12-cie pojedynków w formule MMA, BJJ i na zasadach K-1. W walce wieczoru, Robert Krasoń zmierzy się z Danielem Kolasińskim w formule K-1.

Już za kilka dni już 22 września w Hali Sportowej w Wolborzu, na polskim rynku sportów walki, zadebiutuje zupełnie nowa organizacja. Zobaczymy 6 pojedynków w formule MMA, 4 w BJJ (po dwa w GI oraz NO-GI ) i 2 w K-1. W karcie walk znaleźli się między innymi medaliści Mistrzostw Europy, Mistrzostw Polski oraz Mistrz Ukrainy w boksie.

Wirtuoz Challenge 1 transmisja - Wirtuoz Challenge 1 - Wolbórz - 22/09/2018 - Na Żywo

W drugim pojedynku Vasyl Halych zawalczy z Piotrem Drozdowskim. Podczas gali zobaczymy również prawdziwych wirtuozów maty. Mowa tutaj o posiadaczach czarnych pasów w Bjj: Patryk Wysocki i Tomasz Paczesny. Ich sukcesy można wymieniać na prawdę bardzo długo. Obaj zawodnicy są wielokrotnymi Mistrzami Polski, zdobywcami Pucharu Polski jak i zwycięzcami zawodów międzynarodowych. Walka odbędzie się w limicie wagowym -100 kg. Kolejne zestawienie to walka Jarosława Lecha z Adrianem Bartosińskim. Walka nr. 5 to starcie Dawida Kubackiego z Bartłomiejem Białeckim. Na kolejny pojedynek czekało pewnie wielu fanów sportów walki. Zmierzą się w nim Marcin Krakowiak i Mateusz Grzeżółkowski. Następnie Kamil Żak zawalczy na macie z Oliwierem Szczygiełem. Obaj są posiadaczami purpurowego pasa w Bjj. Kolejne mocne starcie to pojedynek purpurowych pasów: Krzysztofa Kubita z Kamilem Rosiakiem. W ostatnim pojedynku spotkają się dwa pokolenia, Mateusz Olkiewicz zmierzy się z Dawidem Kubskim.

W najważniejszym starciu tego wieczoru, Vice Mistrz Świata w Kickboxingu oraz zawodowy Mistrz Europy w formule Full Contact zmierzy się z Danielem Kolasińskim. Ten drugi był Mistrzem Polski seniorów K-1 w 2015 i 2016 roku oraz Vice Mistrzem Pucharu Europy. Należy dodać, że wszystkie pojedynki gali będą transmitowane online na portalu Streamsowo.pl

Wirtuoz Challenge 1 [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KTO WALCZY, WALKA WIECZORU]

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

101927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję gali Wirtuoz Challenge 1 zapraszamy od godziny 19:00 tutaj:

Wirtuoz Challenge 1 player - Wirtuoz Challenge 1 - Wolbórz - 22/09/2018 - Na Żywo

Streams #2:

Wirtuoz Challenge 1 player - Wirtuoz Challenge 1 - Wolbórz - 22/09/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź