WCA Fight Night 4 – Warszawa – 06/04/2018 – Na Żywo

WCA Fight Night 4 - Warszawa - 06/04/2018 - Na Żywo

WCA Fight Night 4 – Warszawa – 06/04/2018 – Na Żywo. Już 6 kwietnia 2018 roku w Warszawskim Centrum Atletyki zorganizowana zostanie kolejna odsłona tej skromnej warszawskiej imprezy. W ramach WCA Fight Night 4 oglądać będziemy 10 pojedynków: 8 walk w MMA oraz 2 w K-1.

To już czwarty raz, kiedy Warszawskie Centrum Atletyki stanie się organizatorem niezwykle skromnej, ale kipiącej sportej, promującą między innymi swoich zawodników, którzy występują pod szyldem WCA. Jak już wiadomo, gala odbędzie się w dniu dzisiejszym i będzie obfitowała w 10 niezwykle emocjonujących pojedynków, w których 8 walk odbędzie się w formule MMA, a 2 w K-1. Warto wspomnieć, że w jednej z najważniejszych walk tej gali, zobaczymy Akopa Szostaka (2-2).

WCA Fight Night 4 transmisja - WCA Fight Night 4 - Warszawa - 06/04/2018 - Na Żywo

Jednym z bohaterów sobotniej gali będzie także dobrze zapowiadający się reprezentant klubu MMA Tornado Kalisz – Norbert Wątrobski, który w zawodowym MMA stoczy swój drugi pojedynek. Na zawodowe MMA przeszedł w październiku ubiegłego roku, podczas gali Real Fight 1 w Pabianicach. Odniósł tam swoje piersze zwycięstwo z miejscowym zawodnikiem również dopiero zaczynającym przygodę w MMA. Norbert w stolicy zmierzy się z Maciejem „Macką” Mackiewiczem, który reprezentuje miejscowy Berkut WCA Fight Team. Na swoim koncie posiada dwie stoczone walki i obie na swoją korzyść.

To nie koniec niespodzianek, bo na gali będzie można spotkać takich zawodników jak między innymi: Jan Blachowicz, Daniel Omielańczuk, Damian Janikowski, Marcin Tybura, Artur Szpilka, Izu Ugonoh Maciej, Sulęcki Mateusz Masternak, Anzor Azhiev, Bartosz Fabiński, Łukasz czy Jurkowski, który wystąpi tutaj w roli prowadzącego.

WCA Fight Night 4 [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA KARTA WALK]

Walki wieczoru:
84 kg: Aleksander Rychlik vs. Edgaras Banikonis
Open: Akop Szostak vs. Wojciech Balejko

Walki zawodowe:
77 kg: Maciej Mackiewicz vs. Norbert Wątrobski
70 kg: Adrian Kępa vs. Grzegorz Stelmasiewicz
Open: Hazbi Edelbiev vs. Jakub Lęcznar
66 kg: Mansur Azhiev vs. Zigimantas Linauskas
63 kg: Kamil Bojanko vs. Paweł Hoły

Walki amatorskie:
77 kg: Tomasz Skorodziłło vs. Szymon Broncel
(K-1) 75 kg: Mikołaj Bednarski vs. Maciej Jankowicz
(K-1) 56 kg: Shamad Erzanukaev vs. Vladik Shatunskyi

Transmisja została zakończona:

Transmisja zakończona 2 - WCA Fight Night 4 - Warszawa - 06/04/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź