VFCL 9 – Racibórz – 30/03/2019 – Na Żywo

VFCL 9 - Racibórz - 30/03/2019 - Na Żywo

VFCL 9 – Racibórz – 30/03/2019 – Na Żywo. Gorąco zapraszamy na transmisję gali VFCL. Jej dziewiąta edycja odbędzie się kolejny raz w Raciborzu w Arenie Rafako, gdzie to wszystko się zaczęło. Tego wieczoru zobaczymy aż szesnaście pojedynków, w których przeważać będą miejscowi zawodnicy.

Gala VFCL 9 będzie podzielone na starcia zawodowe i amatorskie. W sumie zobaczymy rywalizujących ze sobą zawodników z Polski, Czech i Słowacji. Gala VFCL 9 już 30 marca w Raciborzu i nie będzie to jedyna gala czeskiego organizatora w Polsce przewidziana na 2019 rok.

VFCL 9 transmisja - VFCL 9 - Racibórz - 30/03/2019 - Na Żywo

Tego wieczoru w Arenie Rafako w Raciborzu na pewno nie zabraknie emocji sportowych. Fani zgromadzeni na hali będą mogli oglądać łącznie szesnaście pojedynków, w których będziemy mogli podziwiać talent najlepszych zawodników pochodzących z Raciborza. Będą oni reprezentowali Raciborski Klub Łamator, który to jest także współorganizatorem gali.

Pierwszy raz w jistorii organizacji dojdzie również do starcia kobiet w formule MMA. Ponadto w oktagonie zobaczymy także piastującego mistrzowski pas federacji VFCL w kategorii -61 kg. – Islama Mayrasultanova. Łamator, który jest współorganizatorem gali, będą reprezentowali między innymi: Joanna Ogrodnik, Kamil Nowak, Eryk Walecki, Michał Michniewicz czy Paweł Pospiszyl. VFCL 9 – Racibórz – 30/03/2019 – Na Żywo. Serdecznie zapraszamy na transmisję całej gali, która będzie dostępna na stronie Streamsowo.pl

VFCL 9 – Racibórz [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Karta walk:
61 kg.: Islam Mayrasultanov vs. Adrian Błoński
70 kg.: Jan Široký vs. Grzegorz Białas
66 kg.: Joanna Ogrodnik vs. Anna Chrustek
61 kg.: Piotr Olszynka vs. TBA
77 kg.: Tomasz Kulig vs. Jakub Kosicki
77 kg.: Lukáš Tvrdý vs. Łukasz Szecówka
66 pro Adam Witkowski vs. Marek Kvasnica
+93 kg.: Łukasz Stępień vs. Bartołomiej Czajka
77 kg.: Pavel Volf vs. Krystian Bajor
66 kg.: Eryk Walecki vs. TBA
66 kg.: TBA vs. Mateusz Skibiński
84 kg.: Tomaš Kanok vs. Piotr Kiślowski
70 kg.: Pawel Pospiszyl vs. Robert Szafraniec
84 kg.: Martin Bláha vs. Kamil Nowak
61 kg.: Michał Michniewicz vs. Mikołaj Patrusiński

Junior fight 3×2 min
-55 kg.: Patrik Krosčen vs. TBA

Zostaw odpowiedź