Thirty Seconds to Mars – Łódź – 18/04/2018 – Na Żywo

Thirty Seconds to Mars - Łódź - 18/04/2018 - Na Żywo

Thirty Seconds to Mars – Łódź – 18/04/2018 – Na Żywo. Jedna z najlepszych grup koncertowych na świecie, zawita do Polski. Thirty Seconds to Mars pojawią się 18-tego kwietnia w Atlas Arenie Łódź. Koncert odbędzie się w ramach trasy The Monolith Tour, a transmisja koncertu będzie dostępna na Streamsowo.pl!

Początki zespołu datuje się na 1998 rok. Thirty Seconds to Mars, w którego skład wchodzą obecnie Jared Leto, Shannon Leto i Tomo Milicevic, mogą pochwalić się pietnastoma milionami sprzedanych płyt na całym świecie. Ich koncerty wypełniały po brzegi największe areny i stadiony. Na swoim koncie posiadają wiele prestiżowych nagród w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award. Pobili również rekord Guinessa, wyruszają w najdłuższą trasę koncertową w historii. Miało to miejsce w 2010 i 2011 roku, gdzie grupa zagrała ponad 300 koncertów.

Thirty Seconds to Mars transmisja 1 - Thirty Seconds to Mars - Łódź - 18/04/2018 - Na Żywo

Zostali okrzyknięci jedną z najlepszych ekip koncertowych na świecie. Thirty Seconds to Mars na gali MTV VMA award wykonali pierwszy singiel z nadchodzącego 5 albumu studyjnego grupy – “Walk on Water”. Muzycy zostali nominowani również do MTV European Music Awards. Zespół z wielokrotną platyną na koncie wystąpi w naszym kraju w ramach trasy pt. “The Monolith Tour!”, która została zaplnowana na marzec, kwiecień i maj. Zespół odwiedzi między innymi: Czechy, Niemcy, Rosję, Kanadę, Meksyk i Stany Zjednoczone. To już zostało potwierdzone, że pierwszy koncert Thirty Second to Mars odbędzie się już 18-kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie. Podczas kwietniowego grupa będzie promowała najnowszy album pt. “America”. Możemy również zaprezentować 5 największych hitów, które na pewno rozbrzmią tego wieczoru w Atlas Arenie. Mowa tutaj o “Closer to the Edge”, “Walk on Water”, “Kings and Queens”, “This Is War” oraz “The Kill (Bury Me)”. Poniżej prezentujemy przybliżoną rozpiskę godzinową, ale jest ona tylko orientacyjna i może ulec delikatnej modyfikacji.

Thirty Seconds to Mars – Łódź [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA CZASOWA]

17:45 – Wczesne wejście
18:15 – Otwarcie bram
19:30 – Support: DJ
20:30 – Thirty Seconds to Mars

Transmisja została zakończona:

Transmisja zakończona 2 - Thirty Seconds to Mars - Łódź - 18/04/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź