The War 2 – Transmisja Na Żywo – 14/08/2021

The War 2 - Transmisja Na Żywo - 14/08/2021

The War 2 – Transmisja Na Żywo – 14/08/2021. Już w najbliższa sobotę, będziemy świadkami drugiej edycji The War. Powracają turnieje 1 na 1 oraz 3 na 3 na gołe pięści, a dodatkowo na drugiej edycji, kibice zobaczą także pierwsze w historii starcie ekip kobiecych.

Organizacja THE WAR ogłosiła skład drugiej edycji turnieju 1 na 1. Powróci trzech mocnych zawodników znanych z pierwszej gali – będą to autor najlepszego nokautu – ARAS oraz współautorzy najlepszej walki – KOMANDOS i ZAJĄC. Mogą oni spotkać się w klatce ponownie. Oprócz nich wystąpi także młodszy brat znanego z Gromdy GLEBY – bardzo mocny MŁODY GLEBA. Wśród faworytów wymieniani są także wywodzący się ze stójki – FURIAT oraz MARIO. Czarnym koniem może okazać się potężny – KORNIK.

The War 2 na żywo - The War 2 - Transmisja Na Żywo - 14/08/2021

– Posłuchaliśmy fanów, dla których najbardziej efektowne są pojedynki w stójce. Dlatego zmieniliśmy trochę zasady i na drugiej edycji walki 1 na 1 będą się toczyć w formule K-1, którą wzbogaciliśmy o uderzenia łokciami i głową. Dodatkowo powalonego rywala będzie można dobić – tłumaczy organizator Denis “BAD BOY” Załęcki. – Tak jak dotychczas wszystkie walki będą się kończyły przez nokaut lub poddanie. Jednak podczas The War 2 będziemy naciskać na to pierwsze, bo nie życzymy sobie, by nasi fighterzy się poddawali. Najważniejszy jest charakter, tutaj nie ma miejsca do kalkulowania. Nokaut nie zostawia żadnych niedomówień. Chcemy brutalnych i ostrych walk na gali THE WAR 2! Takie są nasze założenia. The War 2 – Transmisja Na Żywo – 14/08/2021.

The War 2 [TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM, ONLINE,PPV, KTO WALCZY]

Zmodyfikowane zasady nie przewidują parteru w turnieju 1 na 1. Zawodnicy będą toczyć pojedynki w K-1, dojdą także łokcie i uderzenia głową oraz ground & pound. Chodzi tutaj o możliwość dobijania przeciwnika w parterze. Pojedynki będą rozgrywane w systemie 2 rundy po 2 minuty, a trzecie starcie potrwa aż do rozstrzygnięcia. Parter będzie umożliwiony w SuperWalkach 1 na 1, gdzie zmierzą się m.in. TREVIS vs GROM. Ekipy będą miały z kolei możliwość dobijania rywali pięściami. Jest to na pewno bardzo widowiskowe rozwiązanie dla fanów i kibiców.

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 50 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

51927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję gali The War 2 zapraszamy już o godzinie 19:30 tutaj:

The War 2 player - The War 2 - Transmisja Na Żywo - 14/08/2021

Stream #2:

The War 2 player - The War 2 - Transmisja Na Żywo - 14/08/2021

Zostaw odpowiedź