The Vamps – Warszawa – 13/05/2018 – Na Żywo

The Vamps - Warszawa - 13/05/2018 - Na Żywo

The Vamps – Warszawa – 13/05/2018 – Na Żywo. Po ostatnim wyprzedanym koncercie w Polsce, artyści powracają do naszego kraju. The Vamps wystąpi już 13 maja 2018 roku w Warszawie w klubie Progresja. Początek koncertu już o godzinie 20:00, gościem specjalnym będzie New Hope Club.

The Vamps to czwórka przyjaciół, która pochodzi z Wielkiej Brytanii. Grupa rozpoczęła działalność w 2012 roku. Swoją przygodę na scenie muzycznej rozpoczęli dzięki serwisowi YouTube.com. Członkowie grupy cały czas dbają o swój wizerunek w social mediach i kontakcie ze swoimi fanami na całym świecie. Sami nie ukrywają, że kontakt ze swoimi fanami jest dla nich najważniejszy. W swoim dorobku muzycznym mają już dwa albumy: “Meet The Vamps” i “Wake Up”. Odbyli również trasę z McFly oraz koncertowali z Seleną Gomez jako jej support podczas londyńskich koncertów. Ich koncerty wyprzedawane są w przeciągu kilku godzin.

The Vamps Warszawa transmisja - The Vamps - Warszawa - 13/05/2018 - Na Żywo

Obecnie w skład zespołu wchodzi: Brad Simpson (wokalista), James McVey (gitarzysta), Connor Ball (basista) oraz Tristan Evans (perkusista). Jak już wspomnieliśmy, młodzi artyści zaistnieli dzięki serwisowi YouTube, gdzie “wrzucali” covery innych piosenek. Swoją pierwszą własną piosenką była “Wild Heart”, która ujrzała światło dzienne w 2013 roku i tylko w ciągu dwóch dni, została wyświetlona ponad 46 tysięcy razy. Pierwszy singiel zespołu Can We Dance zyskał ogromną popularność i w przeciągu tygodnia zyskała ponad milion unikalnych wyświetleń. W bardzo krótkim czasie pojawił się również na drugim miejscu na brytyjskiej liście przebojów. Teraz brytyjczycy ponownie zagrają w naszym kraju. Warto jednak dodać, że w roli supportu wystąpi New Hope Club. Koncert ten będzie transmitowany na portalu Streamsowo.pl

The Vamps – Warszawa [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, SUPPORT]

17:00 – The Vamps M&G
18:30 – Otwarcie drzwi
20:00 – Support: New Hope Club
21:00 – The Vamps

Transmisja została zakończona:

Transmisja zakończona 2 - The Vamps - Warszawa - 13/05/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź