The Rolling Stones – Stadion Narodowy – 08/07/2018 – Na Żywo

The Rolling Stones - Stadion Narodowy - 08/07/2018 - Na Żywo

The Rolling Stones – Stadion Narodowy – 08/07/2018 – Na Żywo. Legendarna brytyjska grupa powraca po jedenastu latach do Polski. The Rolling Stones wystąpi już ósmego lipca w Warszawie na PGE Narodowym. Koncert odbędzie się w ramach drugiej części światowej trasy – “Stones – No Filter”.

Ponad 50 lat na scenie muzycznej, nie przeszkodziło im w tym, żeby być w najwyższej formie. Najlepiej świadczy o tym nagroda Grammy, która została przyznana im za “Satisfaction”, “Paint It Black”, “Jumpin Jack Flash”, “Tumbling Dice”, “Doom & Gloom” czy “Brown Sugar”album “Blue & Lonesome” (2016) oraz znakomicie przyjęty przez krytyków i publiczność film “Olé Olé Olé!”, dokumentujący południowoamerykańskie tournee Stonesów i ich pierwszy w historii koncert na Kubie.

The Rolling Stones transmisja - The Rolling Stones - Stadion Narodowy - 08/07/2018 - Na Żywo

Fani w Polsce czekali na to wydarzenie ponad jedenaście lat. Ten fakt stał się faktem, że grupa The Rolling Stones wystąpi już ósmego lipca tego roku w Warszawie na Stadionie Narodowym. Jak obiecali, tak zrobili, bo powracają do swojego naturalnego środowiska. Będą koncertowali na scenie, na której od zawsze dawali spektakularne koncerty na żywo. Tym razem padło na Wielką Brytanię, Irlandię, Francję, Niemcy, Czechy i co najważniejsze – Polskę! Legendarna grupa zagra dla swoich fanów takie utwory jak między innymi: “Satisfaction”, “Paint It Black”, “Jumpin Jack Flash”, “Tumbling Dice”, “Doom & Gloom” czy “Brown Sugar”. Do tego wszystkiego dojdzie również wspaniała oprawa wizualna i produkcyjna.

The Rolling Stones – Stadion Narodowy [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Dla grupy The Rolling Stones będzie to jużczwarta wizyta w Polsce. Ostatnim razem koncertowali w 2007 roku. Poprzednio byli tutaj w 1998 roku. Zajmują oni wyjątkowe miejsce w sercu polskich fanów ze względu na wyjątkowy koncert w 1967 roku, których zainteresowanych było dwa razy więcej niż pula biletów na ten koncert. Był to świeży powiew zachodniej wolności, dlatego gupa The Rolling Stones stała się w naszym kraju symbolem, a o tamtym koncercie i jego okolicznościach do dnia dzisiejszego krążą legendy.

Na transmisję koncertu The Rolling Stones zapraszamy od godziny 19:00 tutaj:

The Rolling Stones player — kopia — kopia - The Rolling Stones - Stadion Narodowy - 08/07/2018 - Na Żywo

Streams #2:

The Rolling Stones player — kopia — kopia - The Rolling Stones - Stadion Narodowy - 08/07/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź