The Kelly Family – Gdańsk – Łódź – Kraków – Na Żywo

The Kelly Family - Gdańsk - Łódź - Kraków - Na Żywo

The Kelly Family – Gdańsk – Łódź – Kraków – Na Żywo. The Kelly Family ogłasza swój powrót na scenę muzyczną. Podczas europejskiej trasy koncertowej pt. “We Got Love – LIVE 2018” muzycy odwiedzą także Polskę na trzech koncertach. Pierwszy z nich odbędzie się 6 kwietnia w Gdańsku, 7 kwietnia w Łodzi i ostatni koncert 8 kwietnia w Krakowie.

Kwiecień będzie miesiącem spełnienia marzen wielu fanów na całym świecie. To właśnie wtedy słynna grupa muzyczna The Kelly Family powraca na muzyczną mapę światową. Potwierdzone zostało już na samym początku, że ich powrót nie ominie również naszego kraju. Artyści planują rozegrać tutaj trzy koncerty: w Gdańsku, Łodzi i Krakowie.

The Kelly Family transmisja - The Kelly Family - Gdańsk - Łódź - Kraków - Na Żywo

Pierwszy raz rodziny Kelly powróciła do występów na żywo w 1999 roku, kiedy to promowali wtedy nowy album “We Got Love”. Płyta trafiła do sprzedaży 24 marca, na której znalazło się pięć premierowych piosenek oraz największe hity grupy w zupełnie nowej aranżacji.

The Kelly Family są jedną z najpopularniejszych rodzin na świecie, która aktywnie koncertowała w latach 90-tych, a ich utwory pokochał dosłownie cały świat. Do tej pory sprzedali ponad 20 mln. płyt na całym świecie, a wiele z nich pokryło się platyną i złotem. W swoim dorobku muzycznym posiadają także 50 zdobytych nagród muzycznych. Ich sukces obiegł całe Stany Zjednoczone, RPA, Brazylię, a także nawet Chiny.

The Kelly Family – Gdańsk – Łódź – Kraków [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, TRASA KONCERTOWA]

The Kelly Family powracają na scenę muzyczną, gdzie w ramach europejskiej trasy koncertowej pt. “We Got Love – LIVE 2018” wystąpią także w naszym kraju. Koncerty grupy odbędą się kolejno: 6 kwietnia – ERGO Arena, 7 kwietnia – Atlas Arena i 8 kwietnia – TAURON Arena. Jesteśmy pewni, że podczas koncertów nie zabraknie największych hitów grupy takich jak: takich jak: „An Angel”, „I can’t help myself” czy „Santa Maria”. My ze swojej strony serdecznie zapraszamy na transmisję z tych trzech koncertów, która będzie dostępna dzięki uprzejmości portalu Streamsowo.pl

Na transmisję koncertu The Kelly Family zapraszamy od godziny 19:00 tutaj:

The Kelly Family player - The Kelly Family - Gdańsk - Łódź - Kraków - Na Żywo

Stream #2:

The Kelly Family player - The Kelly Family - Gdańsk - Łódź - Kraków - Na Żywo

Zostaw odpowiedź