TFL 16 – Radom – 09/03/2019 – Na Żywo

TFL 16 - Radom - 09/03/2019 - Na Żywo

TFL 16 – Radom – 09/03/2019 – Na Żywo. Szesnasta już edycja ThunderStrike Fight League zostanie zorganizowana ponownie w Radomiu już dziewiątego marca. W ramach gali TFL 16: “Radom vs Reszta Świata” zobaczymy 11-naście pojedynków w MMA, a główną walką będzie pojedynek o międzynarodowy pas mistrzowski TFL!

Organizacja TFL postanowiła ponownie zawitać w Radomiu po połtorarocznej przerwie. Ostatni raz była tutaj organizowana gala TFL 12, podczas której zobaczyliśmy między innymi: Jakuba Ozgę, Marcina Skrzeka, Michała Elsnera, czy Daniela Rutkowskiego.

TFL 16 transmisja - TFL 16 - Radom - 09/03/2019 - Na Żywo

Jak sama nazwa wskazuje, większość zawodników będzie pochodziła z Radomia. Natomiast ich rywalami będą najlepsi zawodnicy z Polski i nawet z innych światowych klubów walki. W akcji zobaczymy między innymi Sławomira Kołtunowicza, który zaczynał swoją przygodę w Radomskim Klubie Taekwondo. Będzie to już czwarty pojedynek dla organizacji TFL. W Radomiu tego wieczoru zobaczymy również Marcina Skrzeka, który jest wychowankiem Cross Fight Radom. Podopieczny trenera Leszka Kulika powalczy o pierwsze zawodowe zwycięstwo w ośmiokątnej klatce organizacji TFL. Swojego pojedynku nie może również doczekać się były mistrz Polski w zapasach, a mowa tutaj oczywiście o Piotrze Przepiórce. W oktagonie zobaczymy też Jakuba Ozgę, Mateusz Głucha, czy też Patryka Kaczmarczyka.

W walce wieczoru zobaczymy natomiast powracającego mistrz kategorii średniej – Cezarego Kęsika. Pierwszy raz stanie do obowiązkowej obrony pasa mistrzowskiego. Jego przeciwnikiem będzie słynący z twardych wymian w stójce doświadczony Mikhail Bureskhin. Dla reprezentanta Białorusi będzie to 18 walka w formule MMA. Cezary Kęsik wraca do oktagonu po blisko dwuletniej przerwie! Najefektowniej walczący champion w historii TFL. Gdyby jednak ktoś nie mógł pojawić się tego dnia w Radomiu, to zapraszamy na transmisję gali, która w pełni będzie dostępna na portalu Streamsowo.pl TFL 16 – Radom – 09/03/2019 – Na Żywo.

TFL 16 – Radom [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, ROZPISKA, WALKA WIECZORU]

Walka o międzynarodowy pas mistrzowski TFL
84 kg:. Cezary “Lubelski Czołg” Kęsik vs. Mikhail Bureskhin

Główna karta
66 kg.: Sławomir Kołtunowicz vs. Sergio Hidalgo
93 kg.: Jakub Ozga vs. Wojciech Kaźmieruk
77 kg.: Mateusz Głuch vs. Vitaly Dżus
77 kg.: Marcin Skrzek vs. Gustavo De Oliveira
120 kg.: Marcin Łuczyński vs. Michał Piwowarski

Karta wstępna
70 kg.: Piotr Przepiórka vs. Artur Berezowskyi
66 kg.: Patryk Kaczmarczyk vs. Szymon Biłas
84 kg.: Piotr Mochocki vs. Michał Grzesiak
66 kg.: Dominik Tkaczyk vs. Patryk Ożóg
70 kg.: Krzysztof Świętulski vs. Michał Kostecki

Transmisja została zakończona!

Zostaw odpowiedź