TFL 14: Akpol Night – Kraśnik – 16/06/2018 – Na Żywo

TFL 18: Road to Championship - Transmisja - 28/09/2019 - Kozienice

TFL 14: Akpol Night – Kraśnik – 16/06/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisję czternastej edycji gali Thunderstrike Fight League, która tym razem zostanie zorganizowana w Kraśniku. W ramach TFL 14 zobaczymy dwanaście pojedynków w formule MMA, a w walce wieczoru Hubert Szymajda zawalczy z Maikonem Lopesem.

Jak już wyżej wspomnieliśmy, 16-tego czerwca w Kraśniku odbędzie się czternasta odsłona gali spod szyldu Thunderstrike Fight League. Pierwotnie impreza miała odbyć się tydzień wcześniej, ale została przesunięta z powodów organizacyjnych. Gala TFL 14 została zatytułowana “Akpol Night” i została ona objęta Honorowym Patronatem Miasta Kraśnik oraz Starostwa Powiatowego w Kraśniku.

TFL 14 transmisja - TFL 14: Akpol Night - Kraśnik - 16/06/2018 - Na Żywo

Podczas tej edycji kibice będą mogli podziwiać rutynę i młodość na jednym evencie. Mowa tutaj chociażby o pojedynku weterana lubelskiego MMA – Gregory Lipskiego z Karolem Michalakiem. Pierwszy z nich wejdzie do oktagonu TFL trzeci raz. Walczył on ponad pięć lat temu na pierwszej edycji gali TFL. Był on wtedy jednym z najlepszych i chyba jedynym reprezentantem MMA na lubelszczyźnie. Pojedynek zakontraktowany jest w limicie do 77 kg.

W najważniejszej walce gali zobaczymy powracającego Hubera Szymajdę, którego rywalem będzie Maikon Lopes. Hiszpan będzie zastępstwem dla kontuzjowanego Jocamira „Prethino” Ferreirę. Dodatkową atrakcją będzie na pewno fakt, że w narożniku nieprzewidywalnego hiszpana pojawi się aktualny mistrz TFL w kategorii lekkiej – Guilherme Cadena Martins. Pojedynek został zakontraktowany w limicie 73 kg.

TFL 14: Akpol Night – Kraśnik [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, ROZPISKA]

Walka wieczoru:
70 kg.: Hubert Szymajda vs Maikon Lopes

Extra fight:
66 kg.: Sebastian Kotwica vs. Pilao Santana

Pozostałe:
77 kg.: Cezary Oleksiejczuk vs. Vadzim Yakshuk
70 kg.: Krystian Blezień vs. Maciej Kierzkowski
58 kg.: Izabela Badurek vs. Judyta Rymarzak
84 kg.: Wojciech Żuchnik vs. Michał Guzik

Semi pro:
93 kg.: Jakub Ozga vs. TBA
70 kg.: Filip Bątkowski vs. Kamil Goral
66 kg.: Patryk Kaczmarczyk vs. Daniel Matuszek
61 kg.: Kamil Giez vs. Dawid Błachut
52 kg.: Weronika Pietruszka vs. Magdalena Czaban
70 kg.: Dominik Wydra vs. Daniel Nalepka

Transmisja została zakończona:

Transmisja zakończona 2 - TFL 14: Akpol Night - Kraśnik - 16/06/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź