TFL 13 – Lublin – 23/03/2018 – Na Żywo

TFL 13 - Lublin - 23/03/2018 - Na Żywo

TFL 13 – Lublin – 23/03/2018 – Na Żywo. Już 23. marca w Lublinie w Hali Globus odbędzie się kolejna edycja gali Thunderstrike Fight League. W walce wieczoru Hubert Szymajda powalczy o wakowany pas TFL wagi lekkiej. Jego rywalem będzie brazylijczyk – Guilherme Cadena Martins.

Organizatorzy zapewniają, że trzynasta edycja gali TFL będzie tą historyczną. Organizacja szykuje zupełnie coś nowego i wyjątkowego w kontekście MMA. Do soboty nie pozostało już wiele czasu, dlatego znamy już prawie wszystkich uczestników marcowej gali. Jednym z pierwszych zakontraktowanych zawodników jest Paweł Lisiewski (0-1), który podchodzi z Białej Podlaski. Kolejnym zawodnikiem jest Hubert Szmajda (6-1). Stoczył on dwie bardzo emocjonujące walki, które zachwyciły kibiców. Trzecim zakontraktowanym zawodnikiem i zarówno debiutującym w zawodowym MMA jest Marcin Łuczyński.

TFL 13 transmisja - TFL 13 - Lublin - 23/03/2018 - Na Żywo

Głównym starciem tego wieczoru będzie pojedynek Huberta Szymajdy z Guilherme Cadena Martinsem. Ten pojedynek odbędzie się w limicie wagowym 70 kg, a jego stawką będzie wakowany pas TFL kategorii lekkiej. Główny przedstawiciel lubelszczyzny jest pewny swojej formy i z pewnością zrobi wszystko, żeby pas federacji TFL pozostał w naszym kraju. Szmajda będzie mógł liczyć na głośny doping lubelskiej publiczności, która zasiądzie na trybunach Hali Globus. Martins przyleci do Polski bardzo zmotywowany, bo ta walka jest jego głównym priorytetem. Zrezygnował on nawet z występów dla innych organizacji, a wszystko po to, żeby móc zmierzyć się ze Szmajdą o wymarzony pas TFL. Sobotnia gala Thunderstrike Fight League 13 odbędzie się w lubelskiej gali Globus, która obecnie jest w stanie pomieścić nawet 5 tysięcy fanów. To będzie pierwszy raz, kiedy organizacja zagości na tak ogromnej hali. To olbrzymi krok naprzód, ponieważ poprzednie obiekty mieściły jedynie pomiędzy 1000 a 2000 widzów. To będzie coś na prawdę wielkiego i wyjątkowego.

TFL 13 – Lublin [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Walka wieczoru:
70 kg.: Guilherme Cadena Martins vs. Hubert Szymajda

Druga walka wieczoru:
59 kg.: Barbara Nalepka vs. Izabela Badurek

Karta główna:
77 kg.: Jakub Martys vs. Cezary Oleksiejczuk
93 kg.: Jonathan Casariego vs. Rafał Kijańczuk
66 kg.: Michał Folc vs. Paweł Lisiewski
66 kg.: Bartłomiej Wdowiak vs. Sławomir Kołtunowicz
84 kg.: Adrian Bartosińśki vs. Wojciech Żuchnik
77 kg.: Karol Michalak vs. Łukasz Talarowski
70 kg.: Grzegorz Stelmasiewicz vs. Mariusz Skwarek

Karta wstępna:
77 kg.: Mateusz Makarowski vs. Marcin Skrzek
120 kg.: Przemysław Chimczuk vs. Marcin Łuczyński
77 kg.: Michał Pach vs. Artur Berezovskyi
86 kg.: Jacek Buczko vs. Marcin Izdebski
85 kg.: Krystian Sitko vs. Łukasz Bartnik
70 kg.: Paweł Sidor vs. Kamil Goral
63 kg.: Monika Kędzierska vs. Anna Tarsińska
66 kg.: Robert Ruchała vs. Marcel Kachel

Transmisja została zakończona:

Transmisja zakończona 2 - TFL 13 - Lublin - 23/03/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź