Szczecińska Liga Twardzieli 8 – Transmisja – 02/11/2019

Szczecińska Liga Twardzieli 8 - Szczecińska Liga Twardzieli 8 - Transmisja - 02/11/2019

Szczecińska Liga Twardzieli 8 – Transmisja – 02/11/2019. Drugi listopad stanie się prawdziwym świętem fanów MMA w Polsce i Europie. To właśnie w Hali Widowiskowej w Szczecinie odbędzie się Szczecińska Liga Twardzieli 8, która nosi nazwę “Awantura w porcie”.

MMA w wielkim stylu wdarło się do serc fanów, którzy kochają bijatykę. Wtedy to na bok poszło dobrze znane K-1, boks czy nawet zapasy. Żeby zdobyć rynek przesycony MMA, chcemy zaprezentować Wam starcie na zasadach SLT. Szczecińska Liga Twardzieli 8 – Transmisja – 02/11/2019.

Szczecińska Liga Twardzieli 8 na żywo - Szczecińska Liga Twardzieli 8 - Transmisja - 02/11/2019

Będą to starcia w formule półzawodowej, gdzie zawodnicy będą walczyć w amatorskich rękawiczkach do MMA i kaskach, ale bez ochraniaczy na golenie. Organizatorzy chcą, żeby pojedynki odbywały się bardzo szybko i były widowiskowe i dlatego runda będzie trwała tylko 2 minuty. W stójce wszystkie ciosy są dozwolone z wyłączeniem łokci. W parterze wszystko jest dowzwolone i składając hołd legendarnej organizacji Pride, dopuszczamy kopnięcia w głowę w parterze.

Pierwszy raz Szczecińska Liga Twardzieli (SLT) faktycznie będzie ligą. Rozegrane zostaną turnieje w 4 kategoriach wagowych, w których wystąpi po 16 zawodników wybranych przez organizatora na podstawie krótkich filmów przesyłanych podczas rejestracji. Udział w turnieju może wziąć każdy zawodnik, który nie stoczył nigdy walki zawodowej. Nagrodą główną będzie 1000 zł za wygranie walki finałowej.

Będzie to już 8 edycja zorganizowana przez Szczecińską Ligę Twardzieli. Od początku 2015 roku organizacja stopniowo wspinała się na wyżyny, żeby teraz w 2019 przekształcić się w pełnoprawdą galę zawodowców, gdzie wystapią najlepsi zawodnicy z Polski i Europy. Włodarze chca przede wszystkim dawać szansę lokalnym utalentowanym zawodnikom, ale na pewno nie zabraknie także znakomitych gości. Oprócz pojedynków w formule SLT, odbędą się walki w zawodowym MMA, K1 i Tajski Boks. Wszystko to będzie można oglądać online tylko i wyłącznie na portalu Streamsowo.pl!

Szczecińska Liga Twardzieli 8 [TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Od godziny 8 będą toczone pojedynki turniejowe, a o godzinie 18 odbędzie się gala SLT 8, podczas której zmierzą się najlepsi zawodnicy danej kategorii, czyli będa to pojedynki finałowe wszystkich kategorii.

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 50 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

51927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję gali SLT 8 zapraszamy od godziny 18:00 tutaj:

SLT 8 player - Szczecińska Liga Twardzieli 8 - Transmisja - 02/11/2019

Stream #2:

SLT 8 player - Szczecińska Liga Twardzieli 8 - Transmisja - 02/11/2019

Zostaw odpowiedź