Sting & Shaggy – Ergo Arena – 19/11/2018 – Na Żywo

Sting & Shaggy - Ergo Arena - 19/11/2018 - Na Żywo

Sting & Shaggy – Ergo Arena – 19/11/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisję koncertu wyjątkowego duetu muzycznego już 19-tego listopada w Ergo Arenie. Sting & Shaggy wystapią w Polsce już drugi raz. Pierwszy koncert odbył się dwa dni temu w łódzkiej Atlas Arenie.

Sting & Shaggy połączyli swoje siły, żeby nagrać utwór pt. „Don’t Make Me Wait”. Zadebiutował on na pierwszym miejscu listy cyfrowych utworów reggae na liście Billboard. Współpraca ta zaowocowała nagraniem całego albumu, który jest pełen radości i energi, która podniesie każdego człowieka na duchu. Wraz z kontynuowaniem eksploracji reggae i jego rytmów przez każdego z artystów osobno, piosenki takie jak “Don’t Make Me Wait”, “Morning is Coming” i “Gotta Get Back My Baby” ujawniają wspólne zamiłowanie Stinga i Shaggy’ego do tworzenia ponadczasowej muzyki, która jest ponadczasowa i spełnia oczekiwania słuchaczy.

Sting Shaggy transmisja - Sting & Shaggy - Ergo Arena - 19/11/2018 - Na Żywo

Sting & Shaggy – Ergo Arena – 19/11/2018 – Na Żywo. Ten koncert stał się faktem. Już dziś Sting & Shaggy zaprezentują swoją twórczość w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu. Ich wspólny występ został zaliczony do jednego z najbardziej wyczekiwanych występów w 2018 roku. Podczas trasy koncertowej 44/87 do Stinga dołączą: Dominic Miller, Josh Freese i Rufus Miller (gitara) oraz członkowie zespołu Shaggy’ego: Melissa Musique, Gene Noble i Kevon Webster. W ramach dzisiejszego koncertu fani zgromadzeni w Trójmieście będą mogli usłyszeć na żywo utwory z ich niedawno wydanego albumu 44/876 (A&M/Interscope Records) oraz hity takie jak: „Every Breath You Take”, „Englishman In New York”, „Message In A Bottle”, „It Wasn’t Me”, „Mr . Boombastic” i „Angel” w całkiem nowym wydaniu. Zapraszamy do obejrzenia tej transmisji online na naszej stronie internetowej.

Sting & Shaggy – Ergo Arena [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

101927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję koncertu Sting & Shaggy zapraszamy od godziny 20:00 tutaj:

Sting Shaggy player - Sting & Shaggy - Ergo Arena - 19/11/2018 - Na Żywo

Stream #2:

Sting Shaggy player - Sting & Shaggy - Ergo Arena - 19/11/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź