South Battle 4 – Transmisja – 11/01/2020 – Gorlice

South Battle 4 - Transmisja - 11/01/2020 - Gorlice

South Battle 4 – Transmisja – 11/01/2020 – Gorlice. Zapraszamy na pierwszą galę MMA w nowym roku. Będzie to czwarta odsłona gali polskiej Fighters Battle Federation. W ramach South Battle 4 zobaczymy 8 starć. W Gorlicach zobaczymy także walkę o pas Międzynarodowego Mistrza Polski.

South Battle 4 jest międzynarodowym produktem, który powstał we współpracy wielu małopolskich podmiotów. Dzięki temu organizatorzy byli w stanie zakontraktować wielu utalentowanych i ważnych zawodników dla polskich sportów walki z międzynarodowym doświadczeniem pozyskanym na światowych arenach.

South Battle 4 na żywo - South Battle 4 - Transmisja - 11/01/2020 - Gorlice

Organizacja Fighters Battle Federation da przede wszystkim szansę młodym i dobrze zapowiadającym się zawodnikom Kkickboxingu z małopolski. Będzie to między innymi: Sławomir Trybus, Marcin Kociołek, Daniel Majka czy Mateusz Różak. Całą galę South Battle 4 otworzą walki Pro-am, gdzie swoje umiejętności zaprezentują najlepsi amatorscy zawodnicy.

Miejscowe sporty walki będą reprezentowane przez Daniela Czeluśniaka i powracającego weterana małopolskiego kickboxingu – Dawida Świerczyńskiego. Obaj zawodnicy zmierzą się z rywalami z poza terenu naszego kraju.

Przed najważniejszą walką wieczoru podopieczny Rafała Dudka, zmierzy się z reprezentującym Austrię – Kristijan Kuzmanovic (5-0) ze stołecznego MMA-Viena. Tomasz Brotoń będzie miał bardzo ciężkie zadanie do zrealizowania. Brotoń walczył na międzynarodowych arenach w formule K-1. Miało to miejsce dla organizacji DSF Kixkboxing Challenge. Ma za sobą także staże w holenderskim Mike’s Gym i obok Dudka, Marcina Mazurkiewicza i Marcina Stopki, stanowi o sile Fight House Nowy Sącz. South Battle 4 – Transmisja – 11/01/2020 – Gorlice.

W najważniejszym starciu tego wieczoru Rafał Dudek będzie musiał zmierzyć się z afrynańskim zawodnikiem, który mieszka w Hiszpanii. Jego rywalem będzie Hadji Ndow o przydomku “La Mamba Negra”. Dudek jest byłym mistrzem DSf Kickboxing Challenge i zawodnikiem największej światowej organizacji – Glory Kickboxing. W przeszłości walczył także dla holenderskich organizacji – Enfusion i It’s Showtime. Walka z Hiszpanem będzie pierwszym krokiem do realizacji jego tegorocznych, ale jakże ambitnych planów. W marcu natomiast będzie musiał zawalczyć w rewanżu z mistrzem prestiżowej Tatneft Cup 2019, Zhorą Akopianem na Białorusi. Wszystkie te pojedynki pokaże specjalnie dla państwa portal Streamsowo.pl

South Battle 4 [TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Walka wieczoru:
75 kg.: Rafał Dudek vs. Hadji Ndow

Co-main event:
Walka o pas Międzynarodowego Mistrza Polski
75 kg.: Tomasz Brotoń vs. Kristijan Kuzmanovic

Pozostałe walki:
67 kg.: Daniel Czeluśniak vs. Adam Dmytryszyn
81 kg.: Dawid Świerczyński vs. Jusuf Muratov
75 kg.: Sławomir Trybus vs. Dariusz Rutkiewicz
71 kg.: Marcin Kociołek vs. Szymon Leszczyński
71 kg.: Daniel Majka vs. Mateusz Różak

Walka Pro-am:
75 kg.: Szymon Dyl vs. Arkadiusz Dranka

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 50 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

51927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję gali South Battle 4 zapraszamy od godziny 18:00 tutaj:

South Battle 4 player - South Battle 4 - Transmisja - 11/01/2020 - Gorlice

Stream #2:

South Battle 4 player - South Battle 4 - Transmisja - 11/01/2020 - Gorlice

Zostaw odpowiedź