Soul FC 5 – Opole – 03/03/2018 – Na Żywo

Soul FC 5 - Opole - 03/03/2018 - Na Żywo

Soul FC 5 – Opole – 03/03/2018 – Na Żywo. Już trzeciego marca 2018 roku w Hali Okrąglak w Opolu zagości organizacja MMA – Soul FC ze swoją piątą edycją, która nosi nazwę “The New Beginning”. W walce wieczoru Szymon Dusza (5-3) zmierzy się z Michałem Pietrzakiem (5-2).

To już jest pewne, że organizacja Soul FC zorganizuje piątą edycję swojej gali poza granicami Zielonej Góry. Tym razem padło na Opole. Z całą pewnością będzie to widowisko, którego brakuje w Opolu i które przepełnione będzie emocjami i ogromną adrenaliną. Będzie to doskonała okazja i zarazem pierwsza, żeby najlepsi zawodnicy z opolszczyzny zaprezentowali swoja umiejętności przed własną publicznością.

Soul FC 5 v2 - Soul FC 5 - Opole - 03/03/2018 - Na Żywo

W najgłówniejszej walce w Okrąglaku zobaczymy pojedynek Szymona Duszy (5-3), który zmierzy się z Michałem Pietrzakiem (5-2). Do momentu porażki w 2013 roku z Łukaszem Bieńkowskim, Pietrzak był bardzo aktywnym zawodnikiem MMA, który przez nabyte kontuzje, musiał zmienić dotychczasowy sportowy styl życia. Dwa lata później doznał kolejnej porażki, gdzie jego rywalem był Michael Lebout. Będzie to jego kolejny występ w klatce, a na dodatek powraca on do niej po trzyletniej przerwie, gdzie zaprezentuje swoje umiejętności w swoim rodzinnym mieście. Jego rywal będzie trudnym przeciwnikiem, ponieważ jest obecnie na fali i zanotował na koncie trzy zwycięstwa z rzędu. Pietrzak na pewno będzie chciał przedłużyć serię o kolejne zwycięstwo.

Soul FC 5 – Opole [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Nie jest jeszcze znana dokładna rozpiska gali, ale będziemy uzupełniać ją na biężąco.

Transmisja została zakończona:

Transmisja zakończona 2 - Soul FC 5 - Opole - 03/03/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź