Slugfest 14 – Murowana Goślina – 13/04/2018 – Na Żywo

Slugfest 17: Walka o Gniezno - Transmisja - 15/11/2019

Slugfest 14 – Murowana Goślina – 13/04/2018 – Na Żywo. Już 13 kwietnia widzimy się tradycyjnie jak, co roku w Murowanej Goślinie. To właśnie tam zostanie zorganizowana kolejna gala Slugfest. W ramach Slugfest 14 zobaczymy 10 pojedynków, a głównym starciem będzie pojedynek Filipa Stawowego, który zmierzy się z Filipem Toe.

To chyba już stałą się tradycją, że organizacja Slugfest pojawia się 13 kwietnia co roku w Murowanej Goślinie. Termin wcale nie jest też przypadkowy, bo dzień później odbędzie się kolejna edycja największej organizacji MMA w Europie – KSW. W ramach Slugfest 14 zobaczymy 10 emocjonujących pojedynków, a wśród nich wystąpią najlepsi zawodnicy z Wielkopolski.

 Slugfest 14 transmisja - Slugfest 14 - Murowana Goślina - 13/04/2018 - Na Żywo

Jak już wyżej wspomnieliśmy, świetnych zawodników w Wielkopolsce nie brakuje i to właśnie oni dostaną szansę na pokaanie się i zaprezentowanie swoich umiejętności miejscowym fanom. Najważniejsza walka będzie jednak należałado Filipa Stawowego. Jego rywalem będzie natomiast Filip Joe. Stawowy jest największą zapowiadającą się gwiazdą orgnizacji Slugfest. Rok temu na Slugfeście został wysłany na pożarcie przez byłego strongmana, a ten udowonił, że to nie walczy sylwestka, lecz umiejętności. Tego akurat Filipowi odmówić nie można. W ostatniej walce powtórka zakończenia pojedynku przed czasem pokazała, że jest groźnym zawodnikiem i trzeba traktować go niezwykle poważnie. Filip Toe jest zawodnikiem ze znacznie większym bagażem doświadczeń w MMA. Zawodowo walczy od 2014 roku. W swojej karierze do tej pory walczył między innymi z: Adamem Wieczorkiem, który dziś walczy w największej na świecie organizacji – UFC i znanym z Babilon MMA – Łukaszem Łysoniewskim. Toe do zawodowego MMA powraca po dłuższej przerwie i z pewnością jest on bardzo głodny wygranej.

Slugfest 14 – Murowana Goślina [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Walka wieczoru:
120 kg.: Filip Stawowy vs. Filip Toe

Pozostałe:
66 kg.: Dawid Śmiełowski vs. Sławomir Szczepański
84 kg.: Piotr Kuberski vs. Seweryn Kirschhiebel
70 kg.: Krzysztof Mendlewski vs. Ahmed Kataev
84 kg.: Bartłomiej Gładkowicz vs. Krzysztof Florczak
77 kg.: Bartosz Zawadzki vs. Patryk Lewandowski

Semi-pro:
66 kg.: Denis Stelmaszyk vs. Konrad Furmanek
77 kg.: Patryk Stoiński vs. Alan Małowicki

Transmisja została zakończona:

Transmisja zakończona 2 - Slugfest 14 - Murowana Goślina - 13/04/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź