Slipknot – Transmisja – 06/02/2020 – Atlas Arena – Łódź

Slipknot - Transmisja - 06/02/2020 - Atlas Arena - Łódź

Slipknot – Transmisja – 06/02/2020 – Atlas Arena – Łódź. Slipknot w Polsce już 6 lutego 2020 w Łódzkiej Atlas Arenie. Legendarna amerykańska formacja wystąpi w naszym kraju w ramach trasy prmującej album pt. “We Are Not Your Kind”. Gościem specjalnym będzie Behemoth!

Slipknot jest legendarną amerykańską formacją, która ponownie wystąpi w naszym kraju już na początku lutego. Będzie to miało miejsce w Łodzi w Atlas Arenie. Grupa będzie promowała swój najnowszy album “We Are Not Your Kind”. Wielkim zaskoczeniem jest również fakt, że w roli supportu zobaczymy grupę Behemoth.

Slipknot na żywo - Slipknot - Transmisja - 06/02/2020 - Atlas Arena - Łódź

Slipknot jest fenomenem na całą skalę światową, który wywarł ogromny wpływ na cały świat. Znacznie wpłynął na świat muzyczny i zajmował pierwsze miejsce w Stanach Zjednoczonych, Australii, Kanadzie, Japonii, Irlandii, Belgi oraz Finlandii, a także plasując się w pierwszej 3 w Niemczech, Francji, Norwegii, Włoszech, Holandii i Nowej Zelandii.

“We Are Not Your Kind” promują takie single jak: “Solway Firth”, “Birth Of The Cruel”, oraz wiodący pt. “Unsainted.” Wszystkie z ich teledysków cieszyły się ogromną popularnością na serwisie YouTube. Uzyskały tam ponad 58 milionów wyświetleń w niespełna dwa miesiące od daty publikacji.

Recenzje ich najnowszego albumu odbiły się bardzo szerokim echem wśród fanów muzyki i w mediach. To właśnie tam została zauważona innowacyjność, wspaniała twórczość i kreatywność, którą reprezentuje grupa mimo, że minęło prawie 20 lat od ich debiutu na scenie muzycznej. Ich najnowszy album jest najmocniejszym w całej ich twórczości muzycznej. Slipknot – Transmisja – 06/02/2020 – Atlas Arena – Łódź.

W skład grupy obecnie oprócz frontmana Corey Taylor’a wchodzą także: Mick Thomson, Shawn „Clown” Crahan, Craig „133” Jones, James Root, Alessandro Venturella, Jay Weinberg, Sid Wilson, Tortilla Man. Podczas koncertu w Atlas Arenie na pewno nie zabraknie również starszych kawałków jak między innymi: “Duality”, czy “Psychosocial”. Koncert będzie miał miejsce podczas promocji najnowszego albumu pt. “We Are Not Your Kind”. Grupa wystąpi już 6 lutego 2020 roku w Łodzi. Miło jest nam poinformować, że transmisja całego koncertu będzie dostępna online na portalu Streamsowo.pl

Slipknot [TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA CZASOWA, LINE-UP, SUPPORT]

18:00 – Wejście
19:30 – Support: Behemoth
21:00 – Slipknot

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 50 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

51927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję koncertu Slipknot zapraszamy od godziny 19:30 tutaj:

Zostaw odpowiedź