Slayer – Atlas Arena – Łódź – 27/11/2018 – Na Żywo

Slayer - Atlas Arena - Łódź - 27/11/2018 - Na Żywo

Slayer – Atlas Arena – Łódź – 27/11/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisję koncertu metalowych gigantów, którzy wystapią już 27-ego listopada w Łodzi w Atlas Arenie. Grupa Slayer pojawi się w Polsce w ramach pożegnalnej trasy koncertowej. W roli gości specjalnych wystapią: Lamb of God, Anthrax oraz Obituary.

Legendarna metalowa grupa właśnie ogłosiła ostatnią trasę koncertową podczas, której będzie chciała pożegnać się ze swoimi wiernymi fanami na całym świecie. Grupa działała i tworzyła prężnie od ponad trzech dekad. Te wszystkie lata zostało przepełnione niezapomnianymi chwilami i przepięknymi wspomnieniami. To jest na prawdę kawał pięknej historii metalowej.

Slayer transmisja - Slayer - Atlas Arena - Łódź - 27/11/2018 - Na Żywo

Slayer jest grupą, która tworzyła najbardziej brutalny i kipiący agresją nurt muzyczny jaki powstał kiedykolwiek. Są uważani za pionierów całego metalowego gatunku muzycznego. Od wielu lat byli autorytetem i wzorem do naśladowania dla wielu kapeli metalowych. Na swoim koncie mają 12 albumów studyjnych i nieco ponad 3 tysiące występów na żywo przed fanami na całym świecie. Dodatkowo zdobyli pięć nominacji i dwie nagrody Grammy. Mają także swoją własną wystawę w Instytucie Smithsona, uświetniający okładki setek magazynów, którzy przeżyli stratę jednego z założycieli zespołu. To właśnie wtedy czas grupy jako najlepszej kapeli grającej thrash/metal/punk, dobiegał pomału końca.

Slayer – Atlas Arena – Łódź – 27/11/2018 – Na Żywo. Slayer ogłasza swoją ostatnią i zarazem pożegnalną trasę koncertową, która jest ogromnym ukłonem i zarazem podziękowaniem dla fanow na całym świecie za ich wsparcie okazane przez ponad 3 dekady. Już 27-ego listopada polscy fani staną się częścią tej wyjątkowej, światowej trasy koncertowej – zespół wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie.

Slayer – Atlas Arena – Łódź [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

18:30 – Wejście
19:20 – Support: Obituary
20:10 – Support: Anthrax
21:10 – Support: Lamb Of God
22:25 – Slayer

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

101927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję koncertu Slayer’a zapraszamy od godziny 19:00 tutaj:

Slayer player - Slayer - Atlas Arena - Łódź - 27/11/2018 - Na Żywo

Stream #2:

Slayer player - Slayer - Atlas Arena - Łódź - 27/11/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź