Slash – Łódź – Atlas Arena – 12/02/2019 – Na Żywo

Slash - Łódź - Atlas Arena - 12/02/2019 - Na Żywo

Slash – Łódź – Atlas Arena – 12/02/2019 – Na Żywo. Jedna z najbardziej charakterystycznych ikon muzyki rock&rock wystąpi już 12-tego lutego w Łodzi w Atlas Arenie. Slash w Polsce wystąpi w towarzystwie Myles’a Kennedy’ego w ramach trasy promonującej krążek pt. “Living The Dream”. W roli supportu wystapi Phil Campbel oraz najbardziej oryginalna polska formacja – Afromental!

Slash jest jedną z największych ikon muzyki rock&rock oraz jeden z najwybitniejszych gitarzystów wszechczasów. Jego działalność w Guns N’ Roses, Slash’s Snakepit czy Velvet Revolver jest najlepszym dowodem na potwierdzenie tych słów. Jego późniejsza solowa kariera muzyczna stała się również inspiracją dla wielu milionów jego fanów na całym świecie.

Slash Łódź transmisja - Slash - Łódź - Atlas Arena - 12/02/2019 - Na Żywo

Znalazł się on na drugim miejscu listy dziesięciu najlepszych gitarzystów magazynu “Time”. W 2007 r. gwiazda Slasha została umieszczona tuż obok gwiazd Jimmy’ego Page’a i Jimi Hendrixa na Hollywood Walk of Fame. Z samym tylko Guns N’ Roses Slash sprzedał ponad 100 mln płyt na całym świecie. Artysta brał także udział w projektach takim muzyków jak np. Michael Jackson, Ray Charles czy Stevie Wonder.

Najnowsza jego plyta nosi nazwę “Living The Dream”. Na albumie znajdziemy dwanaście numerów. Za jego produkcję odpowiedzialny jest Michael “Elvis” Baskette. To ta sama osoba, która tworzyła ich poprzedni album, którego promuje trasa koncertowa podczas, której właśnie Slash pojawi się w łódzkiej Atlas Arenie. Rozpoczeła się ona we wrześniu w Stanach Zjednoczonych. Trasa na Starym Kontynencie rozpocznie się 7 lutego w Niemczech i potrwa do 15 marca i zakończy się w Portugalii, a artysta wystąpi w sumie w 21 największych europejskich miastach. Slash – Łódź – Atlas Arena – 12/02/2018 – Na Żywo. Zapraszamy do oglądnięcia transmisji koncertu, która dostępna będzie na stronie streamsowo.pl

Slash – Łódź – Atlas Arena [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, SUPPORT]

Rozpiska czasowa:
18:30 – otwarcie bram
19:30 – Afromental
20:15 – Phil Campbell and the Bastard Sons
21:25 – Slash & Myles Kennedy

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję koncertu Slash zapraszamy od godziny 19:30 tutaj:

Slash Łódź player - Slash - Łódź - Atlas Arena - 12/02/2019 - Na Żywo

Stream #2:

Slash Łódź player - Slash - Łódź - Atlas Arena - 12/02/2019 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź