Silesian Fight Night – Mysłowice – 16/06/2018 – Na Żywo

Silesian Fight Night - Mysłowice - 16/06/2018 - Na Żywo

Silesian Fight Night – Mysłowice – 16/06/2018 – Na Żywo. Gorąco zapraszamy na pierwszą edycję gali Silesian Fight Night, która jest dziełem debiutującej na polskim rynku organizacji Silesian MMA Challenge. W ramach Silesian Fight Night 1 w Mysłowicach zobaczymy 11. pojedynków w formule MMA i na zasadach K-1.

16 czerwca będzie dniem przełomowym dla Mysłowic, ponieważ tego dnia odbędzie się pierwsza w historii tego miasta, gala MMA. To właśnie tam na polskim rynku zadebiutuje nowa organizacja Silesian MMA Challenge, której dziełem jest Silesian MMA Challenge. Zawodnicy będą walczyli w pełnowymiarowym oktagonie. Tego dnia zobaczymy 11. pojedynków: 8 zawodowych i 3 amatorskie. Dojdzie także do walki kobiet na zasadach K-1.

Silesian Fight Night transmisja - Silesian Fight Night - Mysłowice - 16/06/2018 - Na Żywo

Gala MMA to nie tylko walki w oktagonie, ale również występy artystyczne na bardzo wysokim poziomie. Wydarzenie zostanie rozpoczęte przez bardzo utalentowaną skrzypaczkę – Kolinę. Pomiędzy planowanymi starciami, kibice zobaczą również między innymi piosenkarkę – Iwonę Węgrowską oraz Monikę Kliś. Wśród gości honorowych wystąpi między innymi: Artur „KORNIK” Sowiński, Polish Viking – Pavel Ladziak, Sylwia Peretti, Tyberiusz ‚Tyberian’ Kowalczyk, Gracjan Szadziński, Damian Petrow czy Ada Kaczmarek – Nobody Limits A.K. Jedno jest pewne, na zgromadzonych kibiców czekają ogromne emocje sportowe, które zostaną udekorowane wspaniałą oprawą artystyczną. Karta walk natomiast została przygotowana tak, żeby została wypełniona wspaniałymi i znanymi nazwiskami polskiego MMA. Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie również młodych utalentowanych i perspektywicznych zawodników, dla których będzie to doskonała okazja do szlifowania swojego talentu i zaprezentowania swoich umiejętności przed większą publicznością.

Silesian Fight Night – Mysłowice [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Walki Wieczoru:
K1 75 kg.: Alan Kwieciński vs. Mariańczyk Krzysztof
MMA kat. open: Lubo Slovik vs. Rawinski Sławomir

Walki zawodowe:
K1 60 kg.: Kasia Jaworska vs. Rembelska
MMA 60 kg.: Trytek vs. Gromada
K1 75 kg.: Matej vs. Piastowski
MMA 70 kg.: Rajewski vs. Sobiech
MMA 73 kg.: Klęczar vs. Grzemski
MMA 68 kg.: Kępa vs. Lamparski
MMA 77 kg.: Romanowski vs. TBA

Walka Pro Am
K-1 75 kg.: Cierbikowski vs. Dubiński

Walka Amatorska:
K-1 80 kg.: Wojciech Zając vs. Marek Knapik

Transmisja została zakończona:

Transmisja zakończona 2 - Silesian Fight Night - Mysłowice - 16/06/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź