Sharks Attack – Ostróda – 08/12/2018 – Na Żywo

Sharks Attack - Ostróda - 08/12/2018 - Na Żywo

Sharks Attack – Ostróda – 08/12/2018 – Na Żywo. Zapraszamy do oglądania transmisji kolejnej edycji Gali Sportów Walki, która odbędzie się w drugą sobotę grudnia w Ostródzie. W ramach gali Sharks Attack zobaczymy 12-naście pojedynków w MMA i starcie o pas Mistrza Polski federacji ISKA w formule K-1.

Takiego wydarzenia MMA w Ostródzie jeszcze na pewno nie było. Tego właśnie dnia fani sportów walki powinni pojawić się w Arenie Expo, gdzie zostanie zorganizowane wielkie sportowe wydarzenie. Zmagania zawodników odbędą się przy okazji targów sportowych Vital Sport Arena. Przed Ostródzką publicznością swoje umiejętności zaprezentują najlepsi zawodnicy. Nie zabraknie również miejscowego akcentu z MMA Teamu Ostróda. Dostaną oni szansę zaprezentowania swojego talentu przed swoją publicznością pierwszy raz.

Sharks Attack transmisja - Sharks Attack - Ostróda - 08/12/2018 - Na Żywo

Dzień później w tej samej hali, odbędzie się amatorski turniej MMA, Warmii i Mazur. Gala będzie objęta patronatem hororowym miasta i gminy. Organizatorem zawodów będzie gdyńska organizacja – Time of Masters. Formuły, które zobaczymy na tych zawodach to: junior, senior ograniczona formuła, full contact oraz tzw. pierwszy krok. Dodatkowo zobaczymy jeszcze płeć piękną, która będzie występowała w odrębnej kategorii. Gospodarzem wydarzenia będzie Maciej „Alf” Glabus, a jego gościem specjalnym – Marcin “Różal” Różalski. Dodatkowo w walce wieczoru zobaczymy Rafała Kosiarskiego, a jego rywalem będzie Samir Marokano. Stawką tego starcia będzie pas Mistrza Polski federacji ISKA w formule K-1. Gala Sportów Walki Sharks Attack będzie gwarantem ogromnej dawki emocji i niezapomnianych przeżyć. Poprzeczka sportowa została zawieszona na prawdę bardzo wysoko, a zadbać o to mają najlepsi zawodnicy MMA. Nie zabraknie także kilku reprezentantów miejscowych klubów. Karta walk nie jest jeszcze dokładnie znana. Jak tylko otrzymamy pełną rozpiskę grudniowej gali, od razu ją tutaj zamieścimy. Dla osób, które nie będą mogły pojawić się tego dnia z różnych powodów w Ostródzie w Arenie Expo, przygotowaliśmy niezapodziankę. Sharks Attack – Ostróda – 08/12/2018 – Na Żywo. Dla tych osób na naszej stronie Streamsowo.pl, zostanie przygotowana transmisja na żywo.

Sharks Attack – Ostróda [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Transmisja została zakończona:

Transmisja zakończona 3 - Sharks Attack - Ostróda - 08/12/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź