Sensation Poland 2018 – Gliwice – Powtórka

Sensation Poland 2018 - Gliwice - Powtórka

Sensation Poland 2018 – Gliwice – Powtórka. Zapraszamy na transmisję legendarnego światowego show muzyki elektronicznej, które powraca do Polski już 13-tego października po 8 latach nieobecności. Tego wieczoru na Arenie Gliwice zobaczymy takie gwiazdy jak: Pure NRG LIVE (duet Solarstone i Giuseppe Ottaviani), Marco V, Paul van Dyk, Mr. White i Fedde Le Grand.

Legendarna marka Sensation powraca do naszego kraju po ośmiu latach przerwy. W ramach tegorocznej edycji na Arenie Gliwice podczas głównej części show, zgromadzoneni fani będą bawić się w rytmach muzyki takich gwiazd jak: Pure NRG LIVE (duet Solarstone i Giuseppe Ottaviani), Marco V, Paul van Dyk, Mr. White i Fedde Le Grand. Sensation w ciągu swojego 20-letniego istnienia, gościła łącznie w 34 krajach na całym świecie.

Sensation Poland 2018 transmisja - Sensation Poland 2018 - Gliwice - Powtórka

Doskonałą wiadomością jest fakt, że podczas imprezy zobaczymy aż ośmiu DJ’ów. Podział muzyczny prezentuje się następująco: trzech DJów związanych z muzyką trance, trzech z house, rezydent marki Sensation i DJ support z Polski. Największe gwiazdy dopiero przed Wami! Bądźcie gotowi na kolejną dawkę bombowych wiadomości. Impreza będzie utrzymana oczywiście w pewnych standardach, co oznacza, że biel będzie królowała od stóp do głów. Wszystko dlatego, że jest to przecież White Sensation. Wydarzenie to będzie można przeżyć na na prawdę bardzo wiele różnych sposobów, co w dużej mierze zależy od miejsca, jakie zajmie się w Arenie Gliwice. Przewidziano ogromną strefę na płycie tuż przed sceną, wydzielono także sektory na podwyższeniu oraz najbardziej ekskluzywne miejsce w całej Arenie, czyli strefy VIP. Bez względu jednak na zajęte miejsce, Sensation Poland 2018 będzie niezapomnianym wydarzeniem dla każdego uczestnika. Jeśli nie będziecie mogli być tego dnia w Gliwicach, to zostanie przygotowana specjalna transmisja na żywo.

Sensation Poland 2018 [RETRANSMISJA FESTIWALU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, LINE-UP, ARTYŚCI, KTO WYSTĄPI]

Sensation: Rise, Poland, Line-up
PAUL VAN DYK
ROGER SANCHEZ
ERICK MORILLO
SOLARSTONE & OTTAVIANI PRES. PURE NRG!
FEDDE LE GRAND
MARCO V
MR. WHITE
GROMEE

Na retransmisję Sensation Poland 2018 zapraszamy tutaj:

Sensation Poland 2018 player - Sensation Poland 2018 - Gliwice - Powtórka

Streams #2:

Sensation Poland 2018 player - Sensation Poland 2018 - Gliwice - Powtórka

Zostaw odpowiedź