RWC 4 – Transmisja – 22/02/2020 – Dąbrowa Górnicza

RWC 4 - Transmisja - 22/02/2020 - Dąbrowa Górnicza

RWC 4 – Transmisja – 22/02/2020 – Dąbrowa Górnicza. Zapraszamy na kolejną edycję Rocky Warriors Cartel. Tym razem czwarta edycja odbędzie się w Dąbrowie Górniczej już 22 lutego 2020 roku. W walce wieczoru w klatce staną Igor Michaliszyn i Ivan Vulchina.

Organizacja Rocky Warriors Cartel bardzo prężnie rozwija się w naszym kraju. Po wizytach na Pomorzu i Wielkopolsce, tym razem RWC zawita na południe, bo do Dąbrowy Górniczej. Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum w Dąbrowie Górniczej jest miejscem szczególnym, ponieważ to właśnie tutaj odbyła się pierwsza edycja KSW.

RWC 4 na żywo - RWC 4 - Transmisja - 22/02/2020 - Dąbrowa Górnicza

Włodarze RWC stawiają bardzo mocno na promocję młodych talentów. Podczas tego wieczoru zobaczymy wielu młodych i perspektywicznych talentów, którzy dopiero będą debiutowali i zaczynali karierę w sportach walki. Warto wspomnieć, że na pewno nie zabraknie zawodników, którzy dobrze znani są fanom i posiadają spory bagaż doświadczeń. Na gali zobaczymy wstępnie takich fighterów jak Sergiusz Uzarek, Igor Michaliszyn i Wawrzyniec Bartnik.

W najbardziej wyczekiwanym starciu tego wieczoru, jednym z zawodników, który zaprezentuje swoje umiejętności będzie Igor Michaliszyn. Dla Igora będzie to występ przed swoją własną publicznością. Jego przeciwnikiem będzie 23-letni – Ivan Vulchina. Ten drugi walczył już między innymi w Czechach, Chinach i Polsce i to nawet z nie najgorszym rezultatem, bo wygrał kilka swoich pojedynków.

Pojedynek poprzedzający walkę wieczoru, jest starciem pomiędzy niesionym na fali pięcioma zwycięstwami z rzędu Wawrzyńcem Bartnikiem, a niepokonanym jak do tej pory Francuzem – Samirem Kadim. Bartnik jest bardzo dobrze zapowiadającym się zawodnikiem młodego pokolenia z klubu War Dogs Lubliniec. Do tej pory walczył z zawodnikami, którzy nie byli jakimiś wymagającymi. Nie zmienia jednak to faktu, że kilka razy już walczył i bardzo dobrze sobie radził. Na tej gali zobaczymy także pojedynek Sergiusza Uzarka (3-6) z Olegiem Yakushevem (4-3). Warto także wspomnieć, że gala nie będzie transmitowana na TVP Sport, tak jak to miało mieć miejsce. Transmisja będzie natomiast dostępna online na naszym portalu, tak jak to miało miejsce podczas RWC 3. RWC 4 – Transmisja – 22/02/2020 – Dąbrowa Górnicza.

RWC 4 [TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Karta walk gali RWC 4

Walka wieczoru:
77 kg.: Igor Michaliszyn vs. David Khutsishvili

Pozostałe:
84 kg.: Wawrzyniec Bartnik vs. Samir Kadi
70 kg.: Sergiusz Uzarek vs. Oleg Yakushev
120 kg.: Denis Mateyko vs. Jakub Lęcznar
70 kg.: Łukasz Marek vs. Nikodem Archita
66 kg.: Krystian Gajdka vs. Dawid Gałęcki
77 kg.: semi pro Krystian Szczęsny vs. Jakub Cuber
66 kg.: semi pro Paweł Domin vs. Jakub Godlewski

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 50 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

51927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję gali RWC 4 zapraszamy od godziny 19:00 tutaj:

Zostaw odpowiedź