Rod Stewart – Transmisja – 21/06/2019 – Kraków

Rod Stewart - Transmisja - 21/06/2019 - Kraków

Rod Stewart – Transmisja – 21/06/2019 – Kraków. Rod Stewart ponownie zagości w Polsce, a konkretnie w Krakowskiej Tauron Arenie. Koncert odbędzie się już 21 czerwca, a artysta wystapi w ramach trasy promującej jego już 30. album studyjny pt. “Blood Res Roses”.

Dzięki swojemu niezwykle charakterystycznemu głosowi i stylowi, Rod Stewart tworzy muzykę we wszystkich możliwych gatunkach. Rozpoczynając oczywiście od rocka przez folk, soul, R&B, a kończąc nawet na amerykańskim standardzie. To wszystko sprawia, że jest jednym z niewielu artystów na świecie, którzy mogą cieszyć się czołowymi miejscami swoich albumow na światowych listach, które górowały tam przez nawet dekady. Rod Stewart – Transmisja – 21/06/2019 – Kraków

Rod Stewart na żywo - Rod Stewart - Transmisja - 21/06/2019 - Kraków

Rod Stewart w całym swoim dorobku muzycznym zdobył niezliczoną liczbą najwazniejszych nagród, a nawet dwukrotnie został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame. Do tych najważniejszych należą między innymi: ASCAP Founder Award, którą otrzymał za napisane utwory, nagrodę New York Times dla bestsellerowego Autora, Otrzymał również prestiżową Grammy w kategorii Living Legend, a w 2016 roku został uhonorowany przez Księcia Williama w Pałacu Buckingham tytułem szlacheckim w uznaniu za artystyczne osiągnięcia oraz działalność charytatywną, stając się oficjalnie “Sir Rodem Stewartem”.

Rod Stewart Live In Concert 2019, to trasa która łączy klasyczne utwory z nowymi hitami. Podczas tego koncertu w Krakowie na pewno nie zabraknie najlepszych utworów za czasów jego prawdziwej świetności. Jego 200 mln. sprzedanych płyt na całym świecie z pewnością pozwoli zaliczyć go do najlepiej “sprzedającego” się artysty na całym świecie.

Rod Stewart – Kraków [TRANSMISJA KONCERTU, NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Uczestnicy koncertu w Krakowie będą mieli szansę usłyszeć materiały z jego najnowszego 30. albumu studyjnego. Album “Blood Red Roses” jest kolekcją jego 13 głęboko osobistych utworów oraz trzech coverów, a została wydana prawie 50 lat po podpisaniu kontraktu przez Roda Stewarta na wydanie swojego pierwszego singla w karierze. Gorąco zapraszamy na transmisję koncertu na żywo, która odbędzie się na portalu Streamsowo.pl!

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 50 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

51927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję koncertu Roda Stewarta zapraszamy już od godziny 19:00 tutaj:

Rod Stewart player - Rod Stewart - Transmisja - 21/06/2019 - Kraków

Stream #2:

Rod Stewart player - Rod Stewart - Transmisja - 21/06/2019 - Kraków

Zostaw odpowiedź