Rocky Warriors Cartel 1 – Kościerzyna – 21/12/2018 – Na Żywo

Rocky Warriors Cartel 1 - Kościerzyna - 21/12/2018 - Na Żywo

Rocky Warriors Cartel 1 – Kościerzyna – 21/12/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na debiutancką galę RWC 1, która zostanie zorganizowana już 21-ego grudnia w Kościerzynie. W jej ramach zobaczymy 8 pojedynków w formule MMA i K-1. Walka wieczoru będzie należała do Łukasza Sajewskiego, a jego przeciwnikiem będzie Yuriy Ryaboy.

To właśnie tego dnia dojdzie do debiutu na polskim rynku organizacji MMA, która od zera będzie budowana przez osoby z branży. Od samego początku sportowo poprzeczka zostanie zawieszona na prawdę bardzo wysoko. Karta walk zawiera nazwiska wielu młodych i utalentowanych zawodników. Organizacja postawi na takich zawodników jak między innymi: Łukasz Sajewski, Kacper Formela, Igor Michaliszyn, Marcin Pionke, Sławek Bryla czy weteranów K1 jak Artur Bizewski. Celem tej organizacji jest stworzenie wydarzenia sportowego, które będzie stało na najwyższym poziomie organizacyjnym.

Rocky Warriors Cartel 1 transmisja - Rocky Warriors Cartel 1 - Kościerzyna - 21/12/2018 - Na Żywo

Do ciekawego pojedynku dojdzie między Kacprem Fornelą (8-2), a Sebastianem Rajewskim (4-4). Fornela przegrał swoją ostatnią walkę na gali Cage WArriors 97, gdzie przegrał już w pierwszej rundzie przez TKO z Masonem Jonesem (6-0). Rajewski również przegrał swoją ostatnią walkę. Miało to miejsce na gali Silesian Fight Night 1, gdzie przegrał z debiutującym w zawodowym MMA – Michałem Sobiechem (1-0).

W ciekawym pojedunku w K-1 zobaczymy Artura Bizewskiego, którego przeciwnikiem będzie aktualny Amatorski Mistrz Polski PZKB Low kick i aktualny Zawodowy Mistrz Polski Low Kick – Adam Abood Al Hassani. Będzie to na prawdę mocny pojedynek, bo obaj będą dążyli do tego, żeby skończyć przeciwnika przed czasem.

Natomiast w najwazniejszej walce tej gali w kategorii lekkiej, Łukasz Sajewski zawalczy z Yuriy’em Rayboy. Sajewski walczył ostatni raz na gali GMC 17, gdzie decyzją sędziów przegrał z Nordinem Asrihem. Jego rywal może pochwalić się serią trzech zwycięstw z rzędu. Wszystkie swoje pojedynki zakończył przez poddania. Rocky Warriors Cartel 1 – Kościerzyna – 21/12/2018 – Na Żywo.

Rocky Warriors Cartel 1 [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Walka wieczoru:
154 lbs: Łukasz Sajewski vs. Yuriy Ryaboy

Karta główna:
205 lbs: Sławomir Bryła vs. Piotr Grażewicz
170 lbs: Marcin Pionke vs. Igor Michaliszyn
185 lbs: Ireneusz Szydłowski vs. Krzysztof Sowa
146 lbs: Hubert Lotta vs. Dawid Śmiełowski
154 lbs: Kacper Formela vs. Sebastian Rajewski
154 lbs: Tomasz Matusewicz vs. Kacper Brodziak

Walka amatorska:
161 lbs: Bartosz Łukaszewicz vs. Filip Bątkowski

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

101927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję gali Rocky Warriors Cartel 1 zapraszamy od godziny 19:00 tutaj:

RWC 1 player - Rocky Warriors Cartel 1 - Kościerzyna - 21/12/2018 - Na Żywo

Stream #2:

RWC 1 player - Rocky Warriors Cartel 1 - Kościerzyna - 21/12/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź