Ricky Martin – Gdańsk – Ergo Arena – 07/09/2018 – Na Żywo

Ricky Martin - Gdańsk - Ergo Arena - 07/09/2018 - Na Żywo

Ricky Martin – Gdańsk – Ergo Arena – 07/09/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisję najbardziej wyczekiwanego powrotu jednego z najpopularniejszych pop artystów pochodzenia latynoamerykańskiego naszych czasów. Ricky Martin po 15-tu latach wystąpi ponownie w Polsce. Tym razem koncert odbędzie się w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu.

Ricky Martin urodził się 1971 roku. Swoją karierę solową rozpoczął w 1990 roku, kiedy zadebiutował dzięki albumowi pt. “Ricky Martin”. Jego twórczości chyba nie trzeba nikomu bliżej przedstawiać. Jest niekwestionowaną ikoną muzyki pop wśród latynoamerykańskich artystów. Jest także laureatem prestiżowych nagród Grammy i Latin Grammy. Od początku swojej kariery nagrał 10 albumów studyjnych. Jest autorem wielu hitów, do których zaliczyć można między innymi: Livin’ La Vida Loca, Maria, She Bangs czy La Copa de La Vida. Zagrał również w wielu filmach oraz doczekał się gwiazdy na Hollywood Walk of Fame.

Ricky Martin transmisja - Ricky Martin - Gdańsk - Ergo Arena - 07/09/2018 - Na Żywo

Koncerty Rickiego Martina to niezmiennie prawdziwe widowisko światowej klasy. Na scenie nie zabraknie wielu fantastycznych tancerzy oraz wspaniałej oprawy dzięki efektom specjalnym. Polscy fani czekali na niego ponad 18-cie lat. Ostatni raz i jedyny artysta gościł w Polsce w 2003 roku, a miało to miejsce podczas Opery Leśnej w Sopocie.

Ricky Martin – Gdańsk – Ergo Arena [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Jest to bez wątpienia najbardziej wyczekiwany powrów artysty w naszym kraju. Ostatni raz portorykańczyk gościł w Polsce ponad pietnaście lat temu w Sopocie. Tym razem Ricki Martin powraca, żeby wystąpić już 7 września w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu. To właśnie tego dnia nad polskim morzem usłyszymy największe hity wszechczasów. Jego występy na żywo porywają tłumy do zabawy i tańca i za każdym razem możemy być pewni niesamowitego widowiska muzycznego z udziałem światowej klasy tancerzy i niesamowitych efektów specjalnych.

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

101927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję koncertu Rickiego Martina zapraszamy od godziny 19:00 tutaj:

Ricky Martin player - Ricky Martin - Gdańsk - Ergo Arena - 07/09/2018 - Na Żywo

Streams #2:

Ricky Martin player - Ricky Martin - Gdańsk - Ergo Arena - 07/09/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź