Real Madryt – Bayern Monachium – 1/2 LM – 01/05/2018 – Na Żywo

Real Madryt - Bayern Monachium - 1/2 LM - 01/05/2018 - Na Żywo

Real Madryt – Bayern Monachium – 1/2 LM – 01/05/2018 – Na Żywo. Już 1 maja 2018 roku dojdzie do rewanżowego spotkania 1/2 finału Ligi Mistrzów, gdzie Real Madryt podejmie na własnym stadionie ekipę Bayernu Monachium. Początek spotkania już o godzinie 20:45. Transmisja meczu na Streamsowo.pl

Ostatnie wyniki Bayernu Monachium pozwoliły pomyśleć kibicom, że Bayern jest obecnie w najwyższej formie i w pierwszym meczu u siebie pokonają oni ekipę Realu Madryt. Mimo wypracowania sobie dogodnych sytuacji strzeleckich, Bawarczycy doznali porażki 1:2. Przez tą porażkę wizja awansu niebezpiecznie oddala się od Roberta Lewandowskiego i jego ekipy. Sprawa na pewno nie jest jeszcze przesądzona, ale odrobienie strat może być wręcz niemożliwe.

Real Bayern transmisja - Real Madryt - Bayern Monachium - 1/2 LM - 01/05/2018 - Na Żywo

Sprawa dodtkowo komplikuje się, ponieważ Bayern Monachium przyjedzie do stolicy Hiszpanii w mocno osłabionym składzie. Zabraknie na poewno podstawowego obrońcy, którym jest ostatnio znajdujący się w doskonałej formie – Jerome Boateng. Identyczna sytuacja ma się w przypadku Arjena Robbena.

Real Madryt w Lidze Mistrzów jest drużyną powiedzmy z “innej galaktyki”. Sa niemal o krok od dokonania niemożliwego, a mianowicie zdobycie mistrzostwa w lidze mistrzów. Bardzo słabo w poprzednim meczu zaprezentował się sam Cristiano Ronaldo. Inaczej chyba jednak będzie w przypadku tego meczu, gdzie Cristiano Ronaldo na pewno strzeli przynajmniej jedną bramkę. Tym bardziej, że Zidane dał odpocząć w sobotę swojej największej gwieździe, żeby była gotowa w 100% na spotkanie finałowe Ligi Mistrzów.

Bayern, żeby mógł nadal marzyć o awansie, musi strzelić w stolicy Hiszpanii przynajmniej dwie bramki. Bayern Monachium przeważnie w bardzo ważnych meczach wskakuje na wyższy poziom. Mimo porażki w pierwszym meczu, celem bawarczyków jest nadal awans do finału Ligi Mistrzów. Real natomiast zrobi z całą pewnością wszystko, żeby uniemożliwić to Robertowi Lewandowskiemu oraz jego kolegom z drużyny.

Real Madryt – Bayern Monachium – 1/2 LM [TRANSMISJA MECZU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, LIVESTREAM]

Początek rewanżowego meczu 1/2 finału Ligi Mistrzów, w którym Real Madryt zmierzy się z Bayernem Monachium odbędzie się o godzinie 20:45. Transmisja na Streamsowo.pl

Transmisja została zakończona:

Transmisja zakończona 2 - Real Madryt - Bayern Monachium - 1/2 LM - 01/05/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź