Rammstein – Transmisja koncertu w Chorzowie – 24/07/2019

Rammstein - Transmisja koncertu w Chorzowie - 24/07/2019

Rammstein – Transmisja koncertu w Chorzowie – 24/07/2019. Zapraszamy do oglądania na żywo historycznego koncertu niemieckiej grupy Rammstein na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Legendarna formacja wystąpi w Polsce w ramach trasy koncertowej pt. “Rammstein: Europe Stadium Tour”.

Rammstein znany jest również pod nazwą R+. Jest najpopularniejszym niemieckim zespołem, który jest rozpoznawalny na całym świecie dzięki swojej kontrowersyjnej muzyce. Ich muzyka łączy w sobie elementy industrial metalu, heavy metalu, a także rozwijającego się wtedy w Niemczech w latach 90 tych – Neue Deutsche Härte. Zespół od początku istnienia gra w niezmienionym, liczącym sześciu członków, składzie. Kapela od wielu lat szokuje miliony fanów na całym świecie. Rammstein – Transmisja koncertu w Chorzowie – 24/07/2019.

Rammstein na żywo - Rammstein - Transmisja koncertu w Chorzowie - 24/07/2019

Ich najnowszy album ujrzał światło dzienne 27 maja 2019 roku. Był to siódmy album studyjny, który znalazł się na pierwszym miejscu na listach w 14 krajach, a w tym w Polsce. W Wielkiej Brytanii, Łotwie, Litwie, Czechach i Słowacji, niemiecka formacja znalazła się w top 5. Album zajął również 9 miejsce na liście w Stanach Zjednoczonych. Album promuje takie single jak: “Deutschland”, “Radio” i “Auslander”.

Przyjęło się, że podczas najnowszej trasy koncertowej, promującej ich najnowszy album, grupa gra przeważnie 23 utwory. Specjalnie dla fanów przygotowane zostaną również dwa bisy. Znaczna większość utworów pochodzi jednak z nowej płyty pt. “Rammstein” oraz kilka utworów z płyt “Mutter”, “Herzeleid”, “Sehnsucht”, “reise, reise” i “Liebe ist fur alle da”. Najciekawsze jest również to, że grupa mimo niemieckiego pochodzenia, wykonuje swoje utwory również w języka angielskim, francuskim, hiszpańskim i rosyjskim.

Jeśli nie udało wam się kupić bilety na ich środowy koncert na Stadionie Śląskim w Chorzowie, to nic straconego, ponieważ zostanie przygotowana transmisja na żywo z całego koncertu, który będzie można oglądnąć online na portalu Streamsowo.pl

Rammstein – Chorzów – Stadion Śląski [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA CZASOWA, SUPPORT]

17:00 – Otwarcie bram
20:00 – Gość specjalny: Duo Jatekok
21:00 – Rammstein

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 50 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

51927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję koncertu zapraszamy od godziny 19:30 tutaj:

Rammstein player - Rammstein - Transmisja koncertu w Chorzowie - 24/07/2019

Stream #2:

Rammstein player - Rammstein - Transmisja koncertu w Chorzowie - 24/07/2019

Zostaw odpowiedź