Polska – Włochy – Liga Narodów – 14/10/2018 – Na Żywo

Polska - Włochy - Liga Narodów - 14/10/2018 - Na Żywo

Polska – Włochy – Liga Narodów – 14/10/2018 – Na Żywo. W czwartej kolejce rozgrywek Ligi Narodów, Polska reprezentacja w kluczowym starciu zmierzy się z reprezentacją Włoch. Będzie to ogromna szansa na przełamania naszej reprezentacji pod wodzą trenera Brzęczka. Początek spotkania już o godzinie 20:45.

Jerzy Brzęczek twierdzi, że gra polskiej reprezentacji nie musi wcale opierać się tylko na kontrach i stałych fragmentach, a może kreować, starać się kontrolować mecz. Po przegranym meczu 2:3 z Portugalią, selekcjoner zdecydował się dokonać kilku kluczowych zmian. Do niedzielnego meczu z Włochami reprezentacja Polski ma przystąpić w mocno zmienionym składzie.

Polska Włochy transmisja - Polska - Włochy - Liga Narodów - 14/10/2018 - Na Żywo

Z podstawowego składu wyleciał Mateusz Klich, a także Grzegorz Krychowiak. Brzęczek zdecyduje się na podobny system w środku pola, jak w pierwszym meczu z Włochami (0:0). Kolejny raz przyjdzie nam zagrać bez skrzydłowych. Szansę występu od początku dostaną Jacek Góralski, dla którego będą to pierwsze minuty za kadencji nowego selekcjonera, a także 23-letni Damian Szymański z Wisły Płock. W linii pomocy za Rafała Kurzawy zagra Karol Linetty. Po tym ostatnim możemy się wiele spodziewać, bowiem w taktyce selekcjonera wskoczy on na miejsce, w którym zwykle gra w barwach Sampdorii.

W podstawowym składzie reprezentacji zobaczymy też Arkadiusza Recę, który na lewej stronie defensywy wyjdzie w miejsce Artura Jędrzejczyka, a także Arkadiusza Milika. Napastnik Napoli w jedenastce zastąpi Krzysztofa Piątka, który w meczu z Portugalią strzelił jednego z goli dla Polski. Brzęczek kolejny raz zmienia system gry w ataku i zobaczymy, czy tym razem przyniesie to oczekiwany przez niego efekt. Do tego, w bramce zagra Wojciech Szczęsny, ale ta zmiana była przez selekcjonera zapowiadana od dłuższego czasu.

Polska – Włochy – Liga Narodów [TRANSMISJA MECZU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, SKŁADY]

Wojciech Szczęsny – Bartosz Bereszyński, Jan Bednarek, Kamil Glik, Arkadiusz Reca – Jacek Góralski, Damian Szymański, Karol Linetty – Piotr Zieliński – Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski.

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

101927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję meczu Polska – Włochy zapraszamy od godziny 20:30 tutaj:

Polska Włochy player - Polska - Włochy - Liga Narodów - 14/10/2018 - Na Żywo

Streams #2:

Polska Włochy player - Polska - Włochy - Liga Narodów - 14/10/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź