PLMMA 79 – Transmisja – 18/10/2019 – Rzeszów

PLMMA 79 - Transmisja - 18/10/2019 - Rzeszów

PLMMA 79 – Transmisja – 18/10/2019 – Rzeszów. Zapraszamy na transmisję online, która będzie dostępna na portalu Streamsowo.pl. Gala PLMMA 79 tym razem zawita do stolicy Podkarpacia, gdzie zobaczymy 2 walki, w których stawką będzie pas mistrzowski.

Organizatorzy gali PLMMA 79 zapewniają, że ta edycja nie będzie bardzo rożniła się od innych gali pdo względem sportowym, ponieważ poprzeczka zawsze zawieszana jest bardzo wysoko. Tego wieczoru w Rzeszowie będziemy świadkami ok. 10 starć w MMA, a 2 z nich będą starciami o pasy mistrzowskie organizacji PLMMA. PLMMA 79 – Transmisja – 18/10/2019 – Rzeszów.

PLMMA 79 - PLMMA 79 - Transmisja - 18/10/2019 - Rzeszów

W jednej z najciekawszych walk będzie pojedynek, gdzie stawką będzie pas mistrzowski wagi półcięzkiej, pomiędzy Michałem Pasternakiem, a Pawłem Zakrzewskim. Pasternak do tej pory walczył na 9 galach PLMMA. Dzięki charakterowi, stylowi i osiągniętym wynikom, zauważyli go szefowie ONE Championshiop. Ta największa azjatycka organizacja promująca mieszane sztuki walki, dała szansę Polakowi, a ten nie zawiódł. Bardzo szybko dostał szansę zdobycia tytułu mistrza ONE i wygrał w mistrzowskiej potyczce z Rogerem Gracie. Teraz otrzymał on szansę zdobycia pasa organizacji PLMMA. Jego rywal, Paweł Zakrzewski, to reprezentant białostockiego klubu Vale Tudo, którym sam zarządza.

Oprócz potyczki o tytuł w kategorii do 93 kg, w Rzeszowie zobaczymy także w akcji mistrza wagi ciężkiej PLMMA, Kevina Szaflarskiego. Jego rywalem będzie Bośniak Fikro „Boss” Bosnic. To również będzie starcie, w którym do zdobycia będzie pas mistrzowski PLMMA. Dodatkowo jeszcze w klatce PLMMA znajdą się także znający się na swoim fachu Kamil Czyżewski i Jakub Jerzuchowski (kat. do 66 kg), których pojedynek otworzy bardzo dobrze zapowiadającą się galę PLMMA 79. To nie wszystkie atrakcje, ponieważ zobaczymy również gości specjalnych, takich jak Marcin Różalski i Michał Kita. Jeśli tylko będziemy dysponować pelną rozpiską gali, to na pewno ją zamieścimy poniżej. Gorąco zapraszamy na transmisję gali online, która będzie dostępna na portalu Streamsowo.pl

PLMMA 79 [TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Walka wieczoru:
93 kg.: Michał Pasternak vs. Paweł Zakrzewski o pas mistrzowski

Główna karta:
120 kg.: Kevin Szaflarski vs. Fikro „Boss” Bosnic o pas mistrzowski
93 kg.: Adam Biegański vs. Łukasz Klinger
93 kg.: Piotr Kalenik vs. Aleksandar Joketic
120 kg.: Adnan Alic vs. Kamil Minda
66 kg.: Jakub Jerzuchowski vs. Kamil Czyżewski

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 50 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

51927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję gali PLMMA 79 zapraszamy od godziny 19:00 tutaj:

PLMMA 79 player - PLMMA 79 - Transmisja - 18/10/2019 - Rzeszów

Stream #2:

PLMMA 79 player - PLMMA 79 - Transmisja - 18/10/2019 - Rzeszów

Zostaw odpowiedź