Phil Collins – Transmisja – 26/06/2019 – Warszawa

Phil Collins - Transmisja - 26/06/2019 - Warszawa

Phil Collins – Transmisja – 26/06/2019 – Warszawa. Zaliczany do jednego z najwybitniejszych brytyjskich artystów, wystąpi w Polsce. Phil Collins zagra na stadionie PGE Narodowym w ramach trasy pt. “Still Not Dead Yet Live”. Jako support wystąpi Nile Rogers.

Phil Collins jest jednym z najbardziej utytułowanych brytyjskich artystów na świecie. Ma on najwięcej singli na liście UK Top 40 niż jakikolwiek inny artysta jego pokolenia. Karierę na scenie muzycznej rozpoczynał jako perkusista, potem występował jako frontman zespoł Genesis. Natomiast swoją solową karierę rozpoczął w 1981 roku, kiedy to wydał swój pierwszy album pt. “Face Value”. To właśnie z tego albumu pochodzi jeden z największych hitów muzyka – “In The Air Tonight”. Phil Collins – Transmisja – 26/06/2019 – Warszawa.

Phil Collins na żywo - Phil Collins - Transmisja - 26/06/2019 - Warszawa

Solowa kariera przekonała do niego wiele milionów fanów na całym świecie. Zaliczając do największych jego hitów można wymienić między innymi: “Easy Lover”, “You Can’t Hurry Love”, “Against All Odds (Take A Look At Me Now)”, “One More Night”, “Separate Lives”, “Two Hearts”, “Another Day In Paradise”, “I Wish It Would Rain Down”, “Both Sides Of The Story” czy “Dance Into The Light”.

Phil Collins bez wątpienia jest największym artystom na całym świecie. Jednak prawdziwe uznanie zyskał dzięki kolejnym pokoleniom artystów, ponieważ bardzo wielu, to właśnie na nim się wzorowało i dla wielu był prawdziwym idolem. Ma na koncie ponad 100 milionów sprzedanych albumów, które wspinały się na pierwsze miejsca list sprzedażowych i stały się soundtrackiem życia dla wielu ludzi na całym świecie.

Bardzo długo wyczekiwany koncert Collinsa w Warszawie, odbędzie się już 26 czerwca 2019 roku na PGE Narodowym. Występ ten będzie miał miejsce w ramach najnowszej europejskiej trasy pt. “Still Not Dead Yet”. Jeśli nie będziecie mogli być tego dnia w Warszawie, gorąco zapraszamy na transmisję na żywo z tego koncertu!

Phil Collins – Warszawa [TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA CZASOWA, SUPPORT]

Rozpiska czasowa:
17:30 – Otwarcie bram
19:00 – Suport: Nile Rogers
20:45 – Phil Collins

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 50 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

51927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję koncertu Philla Collinsa zapraszamy już od godziny 19:00 tutaj:

Phil Collins player - Phil Collins - Transmisja - 26/06/2019 - Warszawa

Stream #2:

Phil Collins player - Phil Collins - Transmisja - 26/06/2019 - Warszawa

Zostaw odpowiedź