Pearl Jam – Kraków – Tauron Arena – 03/07/2018 – Na Żywo

Pearl Jam - Kraków - Tauron Arena - 03/07/2018 - Na Żywo

Pearl Jam – Kraków – Tauron Arena – 03/07/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisję długo wyczekiwanego koncertu Pearl Jam w Polsce. Będzie to ich pierwszy występ w Tauron Arenie Kraków. Koncert ten odbędzie się już trzeciego lipca w ramach europejskiej trasy koncertowej, która rozpoczęła się w czerwcu!

Pearl Jam to amerykańska grupa, która powstała w 1987 roku. Dnia 22 października 2015 roku minęło dokładnie 25 lat od ich pierwszego koncertu na scenie muzycznej, a 28 od czasu powstania grupy. Po nagraniu dziesięciu albumów studyjnych, zagraniu setek wyjątkowych koncertów na żywo, grupa do dnia dzisiejszego cieszy  się ogromnym uznaniem wśród swoich fanów, a nawet krytyków muzycznych na całym świecie. Od początku swojej działalności, sprzedali ponad 85 milionów albumów na całym świecie. Dodatkowo w ubiegłym roku zostali wprowadzeni do Rock and Roll Hall of Fame.

Pearl Jam Kraków transmisja - Pearl Jam - Kraków - Tauron Arena - 03/07/2018 - Na Żywo

Dzięki wyprzedanym legendarnym i zupełnie wyjątkowym koncertom Pearl Jam na stadionie Wrigley Field, wydany został niedawno film dokumentalny pt. Let’s Play Two i towarzyszącą mu ścieżkę dźwiękową. Zespół od wielu lat kształtuje gusta muzyczne wielbicieli tego gatunku muzycznego na całym globie. Obok Nirvany, Alice in Chains oraz Soundgarden, Pearl Jam należy do Wielkiej Czwórki z Seattle. W ramach letniej trasy koncertowej, która rozpocznie się 12 czerwca w Amsterdamie, a zakończy 14 lipca w Portugalii w Lizbonie. Trasa obejmie łącznie 14 koncertów w czerwcu i lipcu. Grupa odwiedzi także Rzym po raz pierwszy od dwudziestu lat. Amerykańska grupa zadebiutuje również w Krakowskiej Tauron Arenie. Koncert amerykańskiej grupy będzie z całą pewnością wyjątkowym wydarzeniem muzycznym, które nie powinno ominąć prawdziwego fana rocka. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie możecie pojawić się na lipcowym koncercie w Krakowie, to specjalnie dla Was zostanie przygotowana transmisja na żywo, która będzie dostępna na portalu Streamsowo.pl Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was na Krakowski koncert, czy to do Tauron Areny czy przed monitory.

Pearl Jam – Kraków – Tauron Arena [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Rozpiska czasowa:
18:00 – Wejście
20:00 – Pearl Jam

Na transmisję koncertu Pearl Jam zapraszamy od godziny 19:30 tutaj:

Pearl Jam player - Pearl Jam - Kraków - Tauron Arena - 03/07/2018 - Na Żywo

Streams #2:

Pearl Jam player - Pearl Jam - Kraków - Tauron Arena - 03/07/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź