Paul McCartney – Kraków – Tauron Arena – 03/12/2018 – Na Żywo

Paul McCartney - Kraków - Tauron Arena - 03/12/2018 - Na Żywo

Paul McCartney – Kraków – Tauron Arena – 03/12/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisję Paula McCartney’a, który już w pierwszy poniedziałek grudnia, pojawi się na koncercie w Tauron Arenie Kraków. Artysta wystąpi tam w ramach najnowszej trasy koncertowej pt. “Freshen Up”.

Paul McCartney w swoją najnowszą trasę koncertową wyruszył już we wrześniu. To jego pierwsza trasa koncertowa od pamiętnej “One On One Tour”. Trasa ta zgromadziła w latach 2016-2017, łącznie ponad 2 miliony fanów na całym świecie. Jest to również pierwsze tourne, ktore rozpoczeło się zaraz po premierze nowego albumy pt. “Egypt Station”. Album miał swoją premierę 7 września dzięki wytwórni Capitol Records.

Paul McCartney transmisja - Paul McCartney - Kraków - Tauron Arena - 03/12/2018 - Na Żywo

Skład ich zespołu po pietnastu latach tworzą obecnie Paul „Wix” Wickens, Brian Ray, Rusty Anderson, Abe Laboriel Jr. Grupa jest wyposażona w najnowszy sprzęt audio-video i to właśnie dzięki temu jego koncerty zapadają w pamięć na długo i dostarczają fanom niezapomnianych emocji i wrażeń. Artyści koncertowali już chyba na całym świecie. Odwiedzili już obie Ameryki, Wielką Brytanię, Europę, Japonię, Australię i Nową Zelandię. Jego muzyka rozbrziewała w takich miejscach jak między innymi: rzymskie Koloseum, Plac Czerwony w Moskwie, Pałac Buckingham czy Biały Dom. Największym fenomenem był jednak darmowy koncert w Meksyku, ktory obejrzało ponad 400 tysięcy fanów. Jego koncerty spełniają wymagania rockowe największych fanów. Bo czego można chcieć więcej niż trzech godzin z największymi hitami z lat 50-tych, wiele solówek w jego wykonaniu i niezapomniane kawałki “Wings” i “The Beatles”, które ukształtowały ścieżki dźwiękowe naszego życia.

Paul McCartney – Kraków – Tauron Arena – 03/12/2018 – Na Żywo. Wizyta w Krakowie będzie również i dla Paula wyjątkowym przeżyciem, bo zawsze chciał odwiedzić naszą starą siedzibę polskich krolów. Paul ostatni raz w Polsce był w 2013 roku na koncercie w Warszawie w ramach trasy pt. “Out There”. Poniżej przedstawiamy przybliżoną rozpiskę czasową, która może jednak ulec delikatnej zmianie.

Paul McCartney – Kraków – Tauron Arena [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA CZASOWA, SUPPORT]

18:15 – Early Entrance
18:30 – otwarcie bram
19:30 – DJ/video
20:00 – Paul McCartney

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

101927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję koncertu Paula McCartney’a zapraszamy od godziny 19:30 tutaj:

Paul McCartney na żywo 1 - Paul McCartney - Kraków - Tauron Arena - 03/12/2018 - Na Żywo

Stream #2:

Paul McCartney na żywo 1 - Paul McCartney - Kraków - Tauron Arena - 03/12/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź