Open’er Festival 2019 – Powtórka – Gdynia

Open'er Festival 2019 - Powtórka - Gdynia

Open’er Festival 2019 – Powtórka – Gdynia. Gorąco zapraszamy do oglądania na żywo jednego z największych festiwali muzycznych w Polsce. Tegoroczny Open’er Festival potrwa aż 4 dni, a na 5 scenach muzycznych wystąpi między innymi: Travis Scott, LP, Greta van Fleet, The Smashing Pumpking czy G-Easy!

Open’er Festival odbywa się cyklicznie już od 2002 roku. Organizatorem od samego początku jest Alter Art, natomiast sponsorem poprzednich edycji był Heineken, który został zastąpiony przez Orange. Festiwal od 2003 roku zaczął odbywać się na terenie Gdyni oraz gminy Kosakowo. Open’er Festival 2019 – Transmisja – 3-6/07/2019 – Gdynia.

Opener Festival 2019 na żywo - Open'er Festival 2019 - Powtórka - Gdynia

Jedną z pierwszych gwiazd, które potwierdziły swój udział na festiwalu, był amerykański raper – Travis Scott, angielski zespół The 1975 oraz amerykański blues-rockowy band – Greta Van Fleet. Niedługo później do rozpiski dołączyli także: Vampire Weekend, Lil Uzi Vert, Rudimental i Sheck Wes. Gwiazdami Open’er 2019 będą także amerykański dj i producent – Diplo, szwedzka wokalistka Robyn, zespół Kodaline oraz Anna Calvi.

W tym roku nie może zabraknąć również bożyszcza nastolatek – G-Eazy. Na scenie zobaczymy również wokalistki takie jak między innymi: Jorja Smith, Rosalia oraz nowa francuska gwiazda, która swoją eklektyczną muzyką podbija świat – JAIN. Jedną z gwiazd będzie uwielbiana przez wielu fanów na całym świecie – Lana Del Rey.

Jeśli chodzi o alternetywnych muzyków to będzie to Perry Farrel oraz zespół Jungle. Kolejną główną gwiazdą będzie amerykański zespół rockowy – The Smashing Pumpkins. Jedną z headlinerek będzie również australijska megagwiazda pop – Kylie Minogue. Gościem specjalnym festiwalu został z kolei amerykański raper, A$AP Rocky.

Jak widac, organizatorzy nie próżnowali i właśnie dzięki temu również tegoroczna edycja będzie cieszyła się bardzo ciekawym i mocnym line-upem. Poniżej przedstawiamy line-up każdego dnia festiwalowego z podziałem na sceny muzyczne. Zapraszamy serdecznie do lektury. Natomiast transmisja na żywo będzie dostępna na stronie Streamsowo.pl

Open’er Festival 2019 [TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, LINE-UP]

Pełna rozpiska Open’er Festivalu 2019 znajduje się >>>TUTAJ<<<

Na retransmisję Open’er Festivalu 2019 zapraszamy tutaj:

>>>Main Stage<<<

>>>Tent Stage<<<

>>>Alter Stage<<<

>>>Beat Stage<<<

>>>Firestone Stage<<<

Zostaw odpowiedź