One to One Fight Night – Lublin – 16/03/2019 – Na Żywo

One to One Fight Night - Lublin - 16/03/2019 - Na Żywo

One to One Fight Night – Lublin – 16/03/2019 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisję zawodowej gali kickboxingu, która odbędzie się już w tą sobotę w Lublinie o godzinie 15:00. W ramach One to One Fight Night odbędzie się 10 pojedynków w K-1. Zobaczymy natomiast w nich zawodników z lubelszczyzny, których rywalami będzie reszta Polski.

Jak już wyżej wspomnieliśmy, w dniu 16-tego w Lublinie zostanie zorganizowane bardzo ciekawe wydarzenie, którego w Lublinie jeszcze na pewno nie było. Odbędzie się 10 pojedynków, z których ostatni będzie walką wieczoru o pas Zawodowego Mistrza Polski K-1 Polskiej Federacji Kickboxingu. W dywizji wagowej do 85 kg w ringu zmierzą się Konrad Delekta oraz Kiryl Len.

One to One Fight Night transmisja - One to One Fight Night - Lublin - 16/03/2019 - Na Żywo

Organizatorzy One to One Fight Night są przekonani, że ten event będzie początkiem zupełnie czegoś nowego na lubelszczyźnie, że będzie to nowy wymiar kickboxingu w Polsce. Gala będzie miała wymiar małego kameralnego eventu w klubie, gdzie fani sportów walki będą mogli oglądać najlepszych zawodników z lubelszczyzny, którzy zawalczą z najlepszymi fighterami z całej Polski. Wydarzenie będzie miało doskonałą oprawę muzyczną i świetlną. Ze względu na prestiż, liczba widzów nie będzie przekraczała 300 osób.

Jak już wspomnieliśmy, podczas tego wydarzenia odbędzie się mecz Lublin vs. reszta Polski. Podczas wszystkich starć, zobaczymy niezwykle doświadczonych wojowników, jak i również młode wilki, które są głodne walki. W walce wieczoru zobaczymy natomiast najlepszy czołowy zawodnik Kickboxingu i Muay Thai w Polsce. Może pochwalić się takimi osiągnięciami jak: Vice Mistrz Europy w Kickboxingu K1, Mistrz Polski Muay Thai oraz Oriental Rules. Mowa tutaj o Konradzie Delekcie, który powraca do ringu i wystąpi on w najważniejszej walce tego wieczoru. Stawką tego pojedynku będzie pas zawodowego Mistrza Polski K1 rules, Polskiego Związku Kickboxingu. One to One Fight Night – Lublin – 16/03/2019 – Na Żywo.

One to One Fight Night – Lublin [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Walka wieczoru:
Konrad Delekta vs. Szczepan Stawiarski

Karta główna:
Michał Wołosiuk vs. Przemysław Pałachniuk
Norbert Flis vs. Adrian Stasiak
Dominik Śledź vs. Kamil Kotkiewicz
Bartosz Guz vs. Jakub Mysur
Darek Fedor vs. Jakub Kwaśniewski
Dominik Parol vs. Maciej Guz
Michał Krupa vs. Piotr Wielkopolan
Bartek Wydra vs. Przemysław Walków

Zostaw odpowiedź