Octagon No Mercy: Jurassic Fights II – Zawiercie – 05/01/2019 – Na Żywo

Octagon No Mercy: Jurassic Fights II - Zawiercie - 05/01/2019 - Na Żywo

Octagon No Mercy: Jurassic Fights II – Zawiercie – 05/01/2019 – Na Żywo. Już w pierwszy weekend stycznia zapraszamy na transmisję drugiej edycji gali MMA, która zorganizowana zostanie w Zawierciu. W jej ramach zobaczymy 13 pojedynków w MMA i K-1, a w jednej z nich stawką będzie Międzynarodowe Mistrzostwo Polski Organizacji WKN.

Fani sportów walki nie będa musieli długo czekać, ponieważ już 5-tego stycznia w Zawierciu odbędzie się druga edycja gali MMA – Octagon No Mercy: Jurassic Fights. Będzie to z całą pewnością najważniejsze i największe wydarzenie sportowe w tym regionie Polski. Kibice zgromadzeni tego dnia na hali, będa mogli podziwiać starcia jurajskich zawodników, których przeciwnicy będą pochodzili z różnych stron kraju. Dodatkowo niektórzy z nich będą pochodzili także spoza granic Polski.

Octagon No Mercy Jurassic Fights II transmisja - Octagon No Mercy: Jurassic Fights II - Zawiercie - 05/01/2019 - Na Żywo

Jak już wyżej wspomnieliśmy, gala odbędzie się w hali OSiR w Zawierciu. Kibice zgromadzeni tego wieczoru w sercu jury krakowsko-częstochowskiej zobaczą trzynaście pojedynków, które będą toczone na zasadach MMA i K-1. Zmagania wszystkich zawodników będzie komentował zawodnik KSW – Artur “Kornik” Sowiński. Na pewno będzie to pierwsza zawodowa gala MMA w Polsce, którą w Zawierciu będzie mogło oglądnąć aż 1500 widzów.

Na pewno emocji tej gali doda egotyczny pojedynek, którego stawką będzie Międzynarodowe Mistrzostwo Polski organizacji WKN. W tym pojedynku w K-1, Mirosław Sieńko zmierzy się z Egipcjaninem. Jego rywalem w limicie wagowym +91 kg będzie Ayman Hassanin. Octagon No Mercy: Jurassic Fights II – Zawiercie – 05/01/2019 – Na Żywo.

Octagon No Mercy: Jurassic Fights II – Zawiercie [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Walka Pas – Międzynarodowe Mistrzostwo Polski Organizacji WKN:
K1 +91kg.: Mirosław Sieńko vs. Ayman Hassanin

Walki zawodowe:
K1 67kg.: Dawid Łazarczyk vs. Damian Filiński
K1 72kg.: Dominik Błoch vs. Adam Kowalczyk
MMA 77kg.: Kamil Miniakowski vs. Marcin Zardzewialy
K1 105kg.: Miłosz Wodecki vs. Kamil Maj
MMA 87kg.: Jarosław Lech vs. Przemysław Wełnicki
MMA 70kg.: Przemysław Fajer vs. Łukasz Mielczarski
MMA 66kg.: Konrad Dratwa vs. Daniil Kazakov

Walki półzawodowe:
MMA 70kg.: Michal Kwiatkowski vs. Samuel Lehocky
MMA 73kg.: Dawid Duda vs. Jakub Porębny

Walki amatorskie:
MMA 84kg.: Maksymilian Kowalski vs. Kacper Lipiński
K1 69kg.: Hubert Marcisz vs. Michał Borowski
K1 71kg.: Sebastian Girek vs. Marcin Bielak

Transmisja została zakończona!

Zostaw odpowiedź