Nightwish – Kraków – Tauron Arena – 17/11/2018 – Na Żywo

Nightwish - Kraków - Tauron Arena - 17/11/2018 - Na Żywo

Nightwish – Kraków – Tauron Arena – 17/11/2018 – Na Żywo. Koncert ten legendarnej fińskiej grupy metalowej stał się faktem. Nightwish wystąpi już 17-tego listopada w krakowskiej Tauron Arenie. Jako support zobaczymy grupę Beast In Black. Transmisja koncertu będzie dostępna na portalu Streamsowo.pl już od godziny 19:00!

Serdecznie zapraszamy na koncert fińskiej grupy Nightwish, której koncert odbędzie się w Krakowie w Tauron Arenie. Jest to grupa, która gra metal symfoniczny. Wszystko rozpoczeło się w 1996 roku, kiedy Tuomas Holopainen nagrał krótki materiał demo, który ostatecznie doprowadził do podpisania kontraktu pomiędzy wytwórnią, a jego nowo powstałym zespołem Nightwish. Głównym atutem zespołu jest operowy, żeński wokal Tarji Turunen. Można go usłyszeć w pierwszych sześciu albumach. Ukłony należą się również Anette Olzon, która zaśpiewała na kolejnych dwóch krążkach.

Nightwish transmisja - Nightwish - Kraków - Tauron Arena - 17/11/2018 - Na Żywo

Grupa występuje aktywnie od przeszło 20-tu lat. Mają na swoim koncie ponad 2 tysiące rozegranych koncertów na żywo. Łącznie ich twórczość sprzedała się ponad osiem milionów razy na całym świecie. Ten wynik daje jej miano najlepiej sprzedającej się grupy metalowej w całej Europie. Nightwish świetuje obecnie swoje 20-lecie na scenie muzycznej i to właśnie z jego okazji postanowiła nagrać niezwykły dwupłytowy album kompilacyjny (płyta ukazała się w marcu 2018 roku dzięki nakładowi wytwórni Nuclear Blast Records) Muzycy postanowili także, że wyruszą w dziewięciomiesięczną trasę koncertową po całym świecie (zespół gwarantuje, że na koncertowej setliście znajdziemy wiele niespodzianek!). Trasa The Decades: World Tour 2018 rozpocznie się w Ameryce Północnej.

Nightwish – Kraków – Tauron Arena [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, SUPPORT]

Nightwish – Kraków – Tauron Arena – 17/11/2018 – Na Żywo. Mamy ogromną przyjemność poinformować fanów w całej Polsce, że koncertu grupy stał się faktem. Fińska grupa metalowa wystąpi już 17-tego listopada w krakowskiej Tauron Arenie. W roli supportu zobaczymy grupę Beast In Black. Informujemy również, że będzie dostępna transmisja online z tego wyjątkowego koncertu, dla osób, które z jakiegoś powodu nie będą mogły pojawić się tego dnia w Tauron Arenie Kraków.

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

101927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję koncertu Nightwish zapraszamy od godziny 19:00 tutaj:

Nightwish player - Nightwish - Kraków - Tauron Arena - 17/11/2018 - Na Żywo

Stream #2:

Nightwish player - Nightwish - Kraków - Tauron Arena - 17/11/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź