Nicki Minaj – Atlas Arena – Łódź – 24/02/2018 – Na Żywo

Nicki Minaj - Atlas Arena - Łódź - 24/02/2018 - Na Żywo

Nicki Minaj – Atlas Arena – Łódź – 24/02/2018 – Na Żywo. Światowa ikona hip-hopu pojawi się w łódzkiej Atlas Arenie już w ostatnią sobotę lutego. Nicki Minaj wystąpi po raz pierwszy w Polsce w ramach światowej trasy koncertowej. Jej gościem specjalnym będzie Juice WRLD.

Nicki Minaj znana jest między innymi z wielu prestiżowych nagród i wyjątkowo energetycznych występów na żywo. Wielokrotnie dominowała również na wielu listach przebojów. W ramach wspólnej trasy, będzie ona występować razem z Juice WRLD. Będzie to na pewno najbardziej wyczekiwane wydarzenie muzyczne w Polsce. Dodatkowego smaczku dodaje tutaj fakt, że artyści wystapią w naszym kraju pierwszy raz.

Nicki Minaj transmisja - Nicki Minaj - Atlas Arena - Łódź - 24/02/2018 - Na Żywo

Obecna najnowsza trasa obejmie aż 50 największych hal na świecie. Do tego grona zalicza się: Toronto, Nowy Jork, Los Angeles, Monachium, Paryż, Londyn i co najważniejsze na tej liście jest także Łódź. Tą trasę będzie promowała najnowsza płyta artystki pt. “Queen”, której premiera miała miejsce w sierpniu ubiegłego roku.

Charyzmatyczna autorka “Anacondy” jest światowej sławy artystką, która została okrzyknięta przez wielu, królową rapu. W swoim dorobku ma na prawdę kilka wielkich hitów, których wyświetlenia osiągnęły ponad miliardy. Jej albumy również zostały wyprzedane w gigantycznym globalnym nakładzie. Współpracowała z największymi nazwiskami branży muzycznej: Beyonce, Drake, Ariana Grande, David Guetta, Jason Derulo, Lil Wayne, czy Madonna.

Jej najnowsze single Barbie Tingz i Chun-Li promujące nową płytę to produkcje, które codziennie nabijają kolejne miliony odsłon. Nicki Minaj zajmuje zaszczytne miejsce w rankingu Hip Hop Cash Kings wg Forbes i jest w nim jedyną żeńską raperką. Nicki Minaj pojawi się po raz pierwszy w Polsce. Artystka przyjedzie do Atlas Areny z własną produkcją, w której skład wejdzie: kilkupiętrowa scena i niesamowita oprawa wizualna całego wydarzenia. Nicki Minaj – Atlas Arena – Łódź – 24/02/2018 – Na Żywo.

Nicki Minaj – Atlas Arena – Łódź [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA CZASOWA]

17:00 – Early Entrance
17:45 – otwarcie drzwi
18:30 – Smolasty
19:30 – Nicki Minaj & Juice WRLD

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

101927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję koncertu Nicki Minaj zapraszamy od godziny 18:30 tutaj:

Nicki Miaj player - Nicki Minaj - Atlas Arena - Łódź - 24/02/2018 - Na Żywo

Stream #2:

Nicki Miaj player - Nicki Minaj - Atlas Arena - Łódź - 24/02/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź