Narodowa Gala Boksu – Warszawa – 25/05/2018 – Na Żywo

Narodowa Gala Boksu - Warszawa - 25/05/2018 - Na Żywo

Narodowa Gala Boksu – Warszawa – 25/05/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisję piątkowej Narodowej Gali Boksu, która odbędzie się pod szyldem Boxing Night 14 na PGE Narodowym. W jej ramach zawalczą między innymi: Mariusz Wach, Marcin Najman, Tomas Mozny, Ewa Piątkowska, Izu Ugonoh czy Artur Szpilka.

To już pewne, że 25 maja 2018 roku krzesełka stadionu PGE narodowego zostaną wypełnione fanami sportów walki. Wszystko to za sprawą gali Boxing Night 14, która została zatytułowana Narodowa Gala Boksu. Organizatorzy gwarantują, że tego dnia stadion narodowy będzie przepełniony ogromnymi emocjami sportowymi, ponieważ poprzeczka została postawiona na prawdę bardzo wysoko. Tego dnia na deskach ringu wystąpią między innymi: Mariusz Wach, Marcin Najman, Tomas Mozny, Ewa Piątkowska, Izu Ugonoh czy Artur Szpilka.

Narodowa Gala Boksu transmisja - Narodowa Gala Boksu - Warszawa - 25/05/2018 - Na Żywo

Galę poprowadzi legendarny amerykański konferansjer – Michael Buffer. “Let’s Get ReadyTo Rumble!”, czyli “Przygotujcie się na grzmoty!”. Jest to słynny okrzyk, który zna chyba każdy kibic boksu na świecie. Ten głos elektryzował największe amerykańskie hale zapowiadając najważniejsze pojedynki amerykańskiego boksu. Nie jest to jednak jego pierwsza wizyta w Polsce. Pierwszy raz przybył do naszego kraju w 2011 roku, gdzie zapowiadał słynny pojedynek Tomasza Adamka z Witalijem Kliczko. Wtedy to ukrainiec wyszedł zwycięsko z tego pojedynku dopiero w dziesiątej rundzie.

Oprócz sportowych emocji bokserskich, organizatorzy przygotowali również występy artystyczne na najwyższym poziomie. Gwiazdą wieczoru będzie diva, która posiada najpiękniejszy głos w Polsce – Edyta Górniak. Ostatni jej występ na PGE Narodowym nie można zaliczyć do najlepszych, ale tym razem będzie zupełnie inaczej. Dodatkowo na scenie wystąpi zespół Kombii i raper Liroy. Patronat nad zawodami objęła minister Anna Maria Anders.

Narodoa Gala Boksu – Warszawa [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, ROZPISKA]

Walki bokserskie:
Mariusz Wach vs. Eric Molina
Artur Szpilka vs. Dominic Guinn
Izu Ugonoh vs. Fred Kassi
Marcin Najman vs. Rihards Bigis
Rafał Jackiewicz vs. Robert Świerzbiński
Ewa Piątkowska vs. Maria Lindberg

Walki w K-1:
Łukasz Jarosz vs. Michał Wlazło
Tomasz Sarara vs. Tomas Mozny
Igor Kołacin vs. Wendell Roche

Transmisja została zakończona:

Transmisja zakończona 2 - Narodowa Gala Boksu - Warszawa - 25/05/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź