Metallica – Transmisja – 21/08/2019 – PGE Narodowy – Warszawa

Metallica - Transmisja - 21/08/2019 - PGE Narodowy - Warszawa

Metallica – Transmisja – 21/08/2019 – PGE Narodowy – Warszawa. Już 21 sierpnia na warszawskim PGE Narodowym w ramach trasy Worldwired Tour gościć będziemy Metallicę. Na całej trasie towarzyszyć im będą takie kapele jak Ghost i Bokassa.

Jak już wspomnieliśmy jedna z legendarnych kapel wystąpi w Polsce. Będzie to miało miejsce w Warszawie na stadionie PGE Narodiowym. Metallica zagra w naszym kraju w ramach najnowszej trasy pt. “Worldwired Tour”. Poniżej przedstawiamy czasową rozpiskę koncertu, która jednak może ulec delikatnej zmianie.

Metallica na żywo - Metallica - Transmisja - 21/08/2019 - PGE Narodowy - Warszawa

Metallica występowała już ponad 5 lat temu w Warszawie na Stadionie Narodowym i na Sonisphere Festiwal w 2012 roku. Teraz fani amerykańskiej grupy heavy metalowej i zarazem bardzo mocnego brzmienia, będą mogli usłyszeć Jamesa Hetfielda, Larsa Ulricha, Kirka Hammetta i Roberta Trujillo na żywo już 21 sierpnia 2019 roku na PGE Narodowym.

Koncert odbędzie się w ramach trasy WorldWired Tour podczas której muzycy odwiedzą kilkadziesiąt miast. W Europie Metallica zagra m.in. w Niemczech, Czechach czy Austrii. Trasa swój początek miała w Wielkiej Brytanii. Razem z legendarną formacją podczas całej trasy będziemy mogli posłuchać takich kapel jak Ghost i Bokassa. Metallica – Transmisja – 21/08/2019 – PGE Narodowy – Warszawa.

Razem z trasą koncertową powróci również Wherever I May Roam Black Ticket. Czyli najprościej mowiąc: jeden bilet, który upoważnie do wejścia na płytę na każdy koncert Metallici w ramach trasy koncertowej w Europie i Wielkiej Brytanii w obecnym roku. Poniżej prezentujemy rozpiskę czasową koncertu grupy wraz z supportem. Pragniemy również dodać, że będziemy mieli okazję przeprowadzić transmisję całego koncertu Metallici na żywo na portalu Streamsowo.pl. Jeśli zatem nie będziecie mogli pojawić się z jakiegoś powodu w Warszawie na Stadionie PGE Narodowym, to nic straconego, ponieważ możecie oglądnąć całą transmisję razem z supportem na wyżej wspomnianej stronie. Gorąco zapraszamy wszystkich fanów do lektury i oglądania!

Metallica – PGE Narodowy, Warszawa [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA CZASOWA, SUPPORT]

Rozpiska czasowa:
17:45 – Bokassa
18:45 – Ghost
20:15 – Metallica

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 50 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

51927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję koncertu Metallica + support zapraszamy od godziny 17:45 tutaj:

Metallica Warszawa player - Metallica - Transmisja - 21/08/2019 - PGE Narodowy - Warszawa

Stream #2:

Metallica Warszawa player - Metallica - Transmisja - 21/08/2019 - PGE Narodowy - Warszawa

Zostaw odpowiedź