Metallica – Kraków – TAURON Arena – 28/04/2018 – Na Żywo

Metallica - Kraków - TAURON Arena - 28/04/2018 - Na Żywo

Metallica – Kraków – TAURON Arena – 28/04/2018 – Na Żywo. Legendarny trash metalowy zespół powraca do Polski. Metallica wystąpi już 28 kwietnia w Krakowie. Koncert dojdzie do skutku dzięki europejskiej części trasy koncertowej pt. WorldWired, która promuje najnowszy album Hardwired… To Self-Destruct. Gościem specjanym będzie norweska grupa – Kvelertak. Transmisja na Streamsowo.pl!

Legenda trash metalu w swoim dorobku ma ponad 1600 rozegranych koncertów w ponad 50 krajach na świecie. Metallica w Polsce występowała już siedmiokrotnie, a tym razem powraca do naszego kraju w ramach europejskiej części trasy zasytułowanej WorldWired. Trasa promuje najnowszą płytę grupy pt. Hardwired… To Self-Destruct.

Metallica Krakow Tauron Arena transmisja - Metallica - Kraków - TAURON Arena - 28/04/2018 - Na Żywo

Ich najnowszy album miał premierę 18 listopada 2016 roku i ukazał się dzięki wytwórni, której założycielem była sama Metallica. Miał on swój debiut na pierwszym miejscu na listach światowych, co przełożyło się na wyjątkowo wysoką sprzedaż, 800 tysięcy kopii w pierwszym tygodniu po rozpoczęciu sprzedaży. Producentami albumu są Greg Fidelman, James Hetfield i Lars Ulrich. Można go zakupić w różnych wariantach za pośrednictwem oficjalnego portalu grupy na stronie: www.metallica.com. Niezwykle pochlebne opinie o najnowszym albumie pojawiły się między innymi w:

The New York Times: “Metallica weszła w dorosłość, odzyskując siłę swojej muzyki przy jednoczesnej rezygnacji z typowego wizerunku hard-rockowego zespołu: młodego, szybkiego i poza kontrolą;”Decibel: “Metallica na swoim nowym albumie Hardwired…To Self-Destruct znalazła złoty środek pomiędzy swoim dziedzictwem i długowiecznością;” Kerrang!: “Oto jest: ożywiona, odświeżona, ukierunkowana i odkrywająca siebie na nowo Metallica. Najlepsza rzecz jaką zrobili od czasów The Black Album? Zdecydowanie;” The Guardian: “Metallica wypuściła właśnie swoją najlepszą płytę od 25 lat;” NME: “Metallica pozostała tak samo żywa i innowacyjna;” San Jose Mercury News: “Metallica ponownie dałą nam album, który odzwierciedla i podkreśla nastroje milionów;” oraz wiele innych.

Metallica – Kraków – TAURON Arena [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, SUPPORT]

Trasa koncertowa rozpoczęła się 4 i 6 września w Amsterdamie. Metallica zagra w Polsce w ramach europejskiej części trasy WorldWired, która promuje najnowszy album Hardwired… To Self-Destruct. W Krakowie w TAURON Arenie w roli supportu wystąpi norweski zespół – Kvelertak.

Transmisja została zakończona:

Transmisja zakończona 2 - Metallica - Kraków - TAURON Arena - 28/04/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź